Shaqiri

Shaqiri смотреть последние обновления за сегодня на .

Xherdan Shaqiri CRAZY Goals

405702
4335
212
00:03:55
22.06.2021

🔔TURN ON NOTIFICATIONS TO NEVER MISS AN UPLOAD!🔔 Facebook: 🤍

Xherdan Shaqiri ALL GOALS for Liverpool - Anfield's Swiss HERO 🚀

66783
1160
107
00:03:19
23.08.2021

Big Shaq was signed by Jurgen Klopp in 2018, and he had a very important role in their Champions league triumph that season! Short but explosively quick, he will always be remembered for his rocket long shots, huge calves and of course the double against Man Utd!! The Magic Dwarf is a Liverpool Cult hero, cementing his status by also scoring against Everton in the Merseyside Derby. He also scored an unforgettable overhead kick against United in a preseason friendly in front of a crowd of 100,000 people! He also scored a thunder freekick against lincoln in the league cup! The powercube will never be forgotten at Anfield! SHAQ ATTAQQ! Thanks for Everything Xherdan Shaqiri! Good Luck at Olympique Lyon! Welcome to Chicago Fire FC! Please Like & Subscribe so I can make more videos!! Music: Tobu - Higher Link: 🤍

Xherdan Shaqiri 2022/23 ► Magic Skills, Assists & Goals - Chicago Fire | HD

7141
117
7
00:06:41
03.12.2022

🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! Obrigado Por Assistir! Thanks for watching! ♫ Music: 1- CADU! Don't Want To Leave You (No Copyright Music) 2- Tobu Back To You [NCS Release] - Sempre Acreditando. Always Believing. #XherdanShaqiri #ChicagoFire

Kush do të jetë fituesi i këtij BBVIP? Ilir Shaqiri ka një përgjigje! - Më lër të flas

14399
90
5
00:01:50
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Xherdan SHAQIRI FIFA Evolution 🇨🇭 Fifa 10 - Fifa 23

30765
927
25
00:00:30
06.12.2022

Xherdan SHAQIRI FIFA Evolution 🇨🇭 Fifa 10 - Fifa 23 #shorts #shaqiri #fifa23 There have been 39 FIFA cards of Xherdan Shaqiri in 5 different positions (RW, CAM, RM, LM, LB), with ratings varied from 61 to 93 since FIFA 10. He is 31 years old and his nation is Switzerland. He has played for 7 clubs: Chicago Fire, OL, Liverpool, Stoke City, Inter, FC Bayern & FC Basel 1893

🎺SHAQIRI! SHAQIRI!🎺 3-1! Liverpool vs Man Utd (Song Parody Goals Highlights 2018)

4611247
51647
2895
00:01:51
17.12.2018

✋Please note: these shit cartoons are not made for kids in any way. They contain swearing, cartoon violence and non-children themes✋ Xherdan Shaqiri scores two past Manchester United! Download Onefootball👉🏻🤍 #ad ⚽️ Subscribe to 442oons: 🤍 ⚽️ 👕442oons T-Shirts+Hoodies+Phone Cases👕 👉🏻🤍 442oons Management Game👉🏻🤍 ⭐Celebrity Cartoons👉🏻🤍 👍🏻Don't forget to like, comment on and share the vids! I reply to as many as I can. Thanks for watching!👍🏻 ✌🏻THIS IS A PARODY. ALL CHARACTERS ARE FICTIONAL CARICATURES✌🏻 For non-You Tube short videos, sneak previews, pictures, behind the scenes, polls, fan choices, updates and more, follow me on: ▶️🤍 ▶️🤍 ▶️🤍 ▶️442oons🤍gmail.com 👤442oons was created by me... Dean Stobbart! I do the voices/scripts/ideas/directing/editing/characters ... and now, I've got four animators doing all the hard work, the animation! Bravo Sam Dunscombe, Mike Myler, James Williams and Karl Hargreaves (who also does the art these days) Help us caption & translate this video! 🤍

Zvicer 2-1 Serbi (Golat) Andin Lokaj (VIDEO)

1794529
16514
1474
00:02:44
26.12.2020

Video-ja e pare me 4.3 M views,u fshi nga Youtube per arsye sepse kanali im u mbyll nga Youtube,video-n tanime mund ta gjeni ne kete kanal. Shperndajeni videon kudo,ne menyre qe ta rikthejme aty ku ka qene ne fillim! CREDITS: Kenga: 🤍 Footage: ZZIDANE Tituj te ndyshem: Zvicer - Serbi Andin Lokaj Zvicer - Serbi Andin Lokaj Shqiperi O Nena Ime Zvicer - Serbi 2-1 Andin Lokaj Zvicer 2-1 Serbi Golat Andin Lokaj

Xherdan Shaqiri | Skills and Goals | Highlights

21326
324
16
00:09:44
24.06.2021

Xherdan Shaqiri | Skills and Goals | Highlights Djerdan Shakiri (Alb. Xherdan Shaqiri; October 10, 1991, Gnilane, SFRY) is a Swiss footballer, midfielder of the Liverpool club and the Swiss national team. "Internationale" On January 9, 2015, Shaqiri signed a contract with Italian Internazionale until 2019, refusing to move to English Liverpool. Djerdan played his first official match for the team on January 17, 2015 in the match of the 19th round of Serie-A against Empoli. In total, Shakiri played 15 matches with Internazionale and scored once. Stoke City On August 10, 2015, Shakiri underwent a medical examination at Stoke City and signed a contract with the club. In his first season for Stoke City, Gerdan made 27 appearances and scored 3 goals. His first appearance with Stoke City was on 22 August 2015 against Norwich. "Liverpool" On July 13, 2018, he passed a medical examination at Liverpool and signed a contract with the club. The transfer was £ 13 million. On October 27, 2018, in the match of the 10th round of the Premier League, Shakiri scored his first goal in an official meeting. In that match, Liverpool beat Cardiff City 4-1. On June 1, 2019, Shaqiri won the Champions League with Liverpool, becoming the only Swiss footballer to win the tournament twice. #xherdanshaqiri #liverpool

Ilir Shaqiri tregon arsyet pse nuk erdhi më herët në emision - Më lër të flas

2664
20
0
00:02:43
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Xherdan Shaqiri | Intervista Ekskluzive

1492215
7675
445
00:50:14
29.06.2015

WEBSITE: 🤍 FACEBOOK: 🤍 INSTAGRAM: 🤍 TWITTER: 🤍

Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur - Më lër të flas

5997
46
4
00:01:55
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

SHAQIRI 🥶😍

7131
192
7
00:00:08
08.11.2022

#shaqiri#youtubeshorts#youtubeshort#youtube#youtuber#ytshorts#ytshort#ytshortsindia#yt#ronaldo#casillas#pepe#messi#realmadrid#barcelona#legend#bayernmunchen#breakingnews#brazil#neymar#owen#benzema#sergioramos#cristianoronaldo#pialadunia#shorts#shortsvideo#shortsfeed#shortsyoutube#shortsvideos#short#shortvideo#shortvideos#fyp#football#amazing#trend#trending#trendingshorts#trendingvideo#footballedits#footballshorts#viral#viralshorts#viralshort#viralvideo#news#news#foryou#reels#2021#2022

Mes Oltës dhe Kiarës, ja kush del këtë javë sipas Ilir Shaqirit! - Më lër të flas

42092
189
19
00:02:27
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Xherdan Shaqiri revealing secrets from the Swiss National Team 🤣 | #FIFAWorldCup

65409
2095
51
00:00:29
06.12.2022

Head over to FIFA+ for more #FIFAWorldCup content - 🤍 Follow FIFA World Cup & FIFA Women's World Cup: 👉 🤍 👉 🤍 👉 🤍 👉 🤍 👉 🤍 👉 🤍

A ia dha lekët që i premtoi Sabianit? Iliri e thotë troç! - Më lër të flas

16345
62
10
00:02:19
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Shaqiri's first day at LFC | Exclusive behind-the-scenes access

2745547
43976
2921
00:07:44
17.07.2018

We were with Xherdan Shaqiri every step of the way as the Swiss international underwent a medical, signed his contract and sealed a move to Liverpool. Enjoy this kind of content? COMMENT BELOW Watch every LFC pre-season game LIVE. Click here: 🤍 Subscribe to the LFC Channel: 🤍

Xherdan Shaqiri • Magic Dribbles & Goals • liverpool

58947
621
29
00:02:35
09.04.2021

Dear viewers, write your comments, like and don’t forget to subscribe to the channel 🤍 Xherdan Shaqiri • Magic Dribbles & Goals • liverpool | 2021 🤍 #XherdanShaqiri #Shaqiri #MegaFootball #football Xherdan Shaqiri (Albanian pronunciation; born 10 October 1991) is a Swiss professional footballer who plays as a winger for Premier League club Liverpool and the Switzerland national team. Shaqiri began his career at FC Basel, winning honours including three Swiss Super League titles, before moving to Bayern Munich, where he gained nine domestic and continental honours despite playing less frequently. In January 2015, he moved to Inter Milan for a fee of €15 million, and seven months later to Stoke City for a club record £12 million. After Stoke's relegation from the Premier League in 2018, Shaqiri was transferred to Liverpool prior to the following season for a reported £13.5 million fee. He was part of the UEFA Champions League winning squad in his first season. He also won the UEFA Super Cup and the FIFA Club World Cup in 2019, as well as the Premier League in 2020, Liverpool's first league title in 30 years. A full international since 2010, Shaqiri has earned over 80 caps and scored 23 goals for Switzerland. He represented the nation at the 2010, 2014 and 2018 FIFA World Cups, as well as UEFA Euro 2016.

Ilir Shaqiri - Qlirimtari

1316463
4761
241
00:04:09
21.04.2014

Album: "Thirrja e shpirterave" (1999) Download / Stream this Album here: 🤍 Publisher: "Onair Media" © Ilir Shaqiri

Filloi udhetimi ne Europe | Part 1 - Zvicerr | Loti Shaqiri

33513
924
17
00:18:02
16.03.2023

Filloj rrugetimi ne Europe... Ndalesa e pare Zvicrra!! ✘ Loti Shaqiri is an Albanian/Kosovar Vlogging Channel. ✘ For business inquiries: lotivlogs.yt🤍gmail.com Follow neve ne Instagram: Loti Shaqiri : 🤍 Lisa Shaqiri : 🤍 Subscribe per ma shum video si Vlogs,Skeqe dhe video te ndryshme! Current subs : 54,932

Salah, Shaqiri and Robbo's festive surprise for local school pupils | PRICELESS REACTIONS

8079769
152814
5549
00:08:13
23.12.2018

You don't want to miss this! Mohamed Salah, Xheridan Shaqiri and Andy Robertson give some local school pupils a Christmas surprise to remember. The unsuspecting kids thought they were being interviewed about their favourite Liverpool players but unbeknown to them, the three LFC stars were ready to catch the youngsters by surprise and the reactions are priceless! Get closer to the action with LFCTV GO FREE for a month: 🤍 Catch highlights of every Reds Premier League game this season, by subscribing to Liverpool FC on YouTube now: 🤍

shaqiri wide walk

2596383
82901
1192
00:00:09
02.07.2021

برنامج سين٢ | الحلقة الأولى كاملة

1060859
52078
2132
00:17:43
23.03.2023

تابع أحمد الشقيري - Follow Ahmad AlShugairi: انستقرام 🤍 تويتر 🤍 فيسبوك 🤍 الفوزان لخدمة المجتمع 🤍 شاهد المزيد من الحلقات اشترك في القناة : 🤍 Aram TV – آرام تي في: 🤍 🤍 🤍 #احمد_الشقيري #سين

Don Phenom Ft. KIVA - Shaqiri (Official Video)

348415
5881
248
00:03:31
16.09.2021

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Listen and watch the latest music video from Don Phenom. ✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦 🎵 Lyrics by: 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠 & 𝗞𝗜𝗩𝗔 🎵 Beat by: 𝗞-𝗟𝗔𝗬 🎥 D.O.P: 𝗞𝗥𝗘𝗦𝗛𝗡𝗜𝗞 𝗨𝗞𝗜𝗤𝗜 🎥 Edited by: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦 & 𝗘𝗥𝗭𝗘𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗬 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗞𝗜𝗩𝗔 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗞-𝗟𝗔𝗬 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗞𝗥𝗘𝗦𝗛𝗡𝗜𝗞 𝗨𝗞𝗜𝗤𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗘𝗥𝗭𝗘𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗬 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © DON PHENOM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #DonPhenomKiva #Shaqiri #Folé

E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas 'Big Brother’ - Më lër të flas

171930
1596
231
01:40:57
25.03.2023

"Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Xherdan Shaqiri Is This Good In MLS 2022/2023 ᴴᴰ

4443
51
2
00:10:38
06.09.2022

Xherdan Shaqiri is a Swiss professional footballer who plays as a winger for Major League Soccer club Chicago Fire and the Switzerland national team.

Riskô - SHAQIRI

10211
61
38
00:02:40
04.12.2022

#shaqiri #xhaka #fußball Riskô 🤍 Clip: Offcam.mp4 🤍 Prod: Bogdan Ioan 🤍 🤍

Ilir Shaqiri - Me flatra shqiponje

298889
2229
116
00:04:08
06.04.2022

Kushtuar Jonuz Musliut Onair Media - 🤍 Ilir Shaqiri On Social Media: • FB: 🤍 • YT: 🤍 #Ilir #Shaqiri #OnairPopullore © & ℗ Ilir Shaqiri & Onair Media. All Rights Reserved

Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur - Më lër të flas

36574
891
25
00:00:29
25.03.2023

"Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Fitues i BBVIP1 përballë Donald Veshajt, flet për herë të parë Ilir Shaqiri! - Më lër të flas

3160
25
0
00:02:13
25.03.2023

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1 "Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Korab Shaqiri - Shqiptarja e Stambollit (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

2752780
30802
142
00:03:00
08.03.2023

𝗕𝗔𝗥𝗢𝗞 - 🤍 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 - 𝗦𝗛𝗤𝗜𝗣𝗧𝗔𝗥𝗝𝗔 𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗠𝗕𝗢𝗟𝗟𝗜𝗧 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to BAROK's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 SUBSCRIBE.. 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify ► 🤍 👇🏼 Download on iTunes (soon...) ► Produced by: 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 Beat/Instrumental by: 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 Lyrics by: 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 & 𝗣𝗔𝗝𝗧𝗜𝗠 𝗥𝗢𝗣𝗔𝗝 Video by: 𝗚𝗘𝗡𝗖 𝗕𝗘𝗥𝗜𝗦𝗛𝗔 ✔️ Published by : 𝗕𝗔𝗥𝗢𝗞 Connect with 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 : TikTok ► 🤍 Connect with 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 : Instagram ► 🤍 Connect with 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 : Facebook ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗞𝗢𝗥𝗔𝗕 𝗦𝗛𝗔𝗤𝗜𝗥𝗜 : Youtube ► 🤍 🎧 Listen to "𝗛𝗜𝗧𝗘 𝗦𝗛𝗤𝗜𝗣" playlists on YouTube ► 🤍 ℗ & © KORAB SHAQIRI & BAROK. All Rights Reserved. #KorabShaqiri #ShqiptarjaeStambollit #Barok

Ilir Shaqiri - Pavarësia (9 vjetori)

643477
4420
198
00:05:04
23.01.2019

Publisher: OnAir (c) Ilir Shaqiri

"SHAQIRI Ha Un Mancino Migliore Di SALAH"

101138
6072
83
00:00:41
19.06.2022

TikTok: 🤍 Instagram: 🤍 I DO NOT OWN THE RIGHTS TO THE CLIPS OR MUSIC. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTFUL OWNERS. This video is not intended to violate any Condition of Use. Copyright Disclaimer Under Section 107 of Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statutes that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use. #shorts #football #cristiano #messi #mbappe #neymar #seriea #bundesliga #manchesterunited #liverpool #arsenal #chelsea #tottenham #juventus #intermilan #acmilan #roma #napoli #realmadrid #barcelona #bayernmunich #dortmund #skills #top10 #respect #soccer #bestsaves #goalkeeper #vandijk #dybala #benzema #lewandowski #haaland #ibrahimovic #aubameyang #ziyech #werner #bruno #pogba #salah #mane

Kiara deklaroi se ka tërheqje me balerinin, Ilir Shaqiri bën deklaratën e papritur

17370
73
10
00:03:18
21.03.2023

#rrezedielli #reportTV #bigbrothervip #kiaratito #luizejlli

Ilir Shaqiri - Fjalet e qiririt - 17.02.2021 - Klan Arena

1383285
7624
137
00:03:20
18.02.2021

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 ✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔 : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © KLAN ARENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #KlanArena #Folé

Lintor Osmenaj - Xhaka & Shaqiri (Official Video )

64551
1275
101
00:03:00
08.12.2022

Teksti: Lintor Osmenaj Muzika: Vani Rushiti & Flori Meçanaj Produksioni muzikor: Bio Records (Vani Rushiti) Video by: Emma Video (Klaudjo Prifti) #xhaka #shaqiri #shqiperi #kosovo #dardan #switzerland #tifozatkuqezi #tiktok #facebook #instagram #mallakaster Instagram contact 🤍 TikTok contact 🤍 Facebook contact 🤍 🤍 🚨Kujdes: Te gjitha te drejtat jane te rezervuara dhe nen pronesine e Lintor Osmenaj Official dhe mbrohen me copyright© dhe rruge ligjore. Videot nga ky kanal nuk mund te kopjohen apo riprodhohen pa lejen e autorit. Te gjithe shkelesit do te ndiqen penalisht sipas ligjit nr 35/2016 date 31.03.2016 "Per te drejtat e autorit dhe te drejtat e tjera te lidhura me to" te Republikes se Shqiperise. Shqipja nuk ju ndan nga gjiri Granit Xhaka dhe Shaqiri Zemer luanet e shqipes Kush nga ju eshte me i miri (refreni) Mos ma prek Serbi flamurin Besa ime can dhe gurin Mos mi prek ti ata trima Jane Isa Boletina Zemer trima si Jashari Dy kokat e shqipes malit Dy trimat e Dardanise Bijte e Ismail Qemalit (refreni) Mos ma prek Serbi flamurin Besa ime can dhe gurin Mos mi prek ti ata trima Jane Isa Boletina

Ilir Shaqiri & Santino de Bartolo - Rrenjet e lisit tim | Polifonia 2023

88322
1144
88
00:04:11
16.12.2022

Text; music: Ilir Shaqiri Orkestrimi: Korab Shaqiri Produced by: Polifonia AV Naim Krasniqi Powered by OnAir.FM Tel: +383 45 834 047 Polifonia FanPage: 🤍PolifoniaAV Polifonia Instagram: 🤍polifoniaproduction #ilirshaqiri #santinodebartolo #rrenjetelisittim

Назад
Что ищут прямо сейчас на
shaqiri терморегулятор для газового котла Pixel 6 Pro vs squid game колодки ремса отзыв райм.exe archeage graphics mod soap и xml fix hud golgi sci fi drama sphere finance explained backyard chickens uncle dane review imax b6 lockdown build nba 2k22 Chicken Run shadow warrior 3 ps5 gameplay laravel ui vs breeze lomba ogoh ogoh mini non mesin