Lazarov

Lazarov смотреть последние обновления за сегодня на .

HARA MATA HARI: NIKOGAS NE ME INTERESIRAA TRACEVI!

24661
641
18
02:20:39
01.12.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 02:56 Најава на 15та епизода на Лазаров поткаст 04:00 Најава на Хари мата Хари 05:35 Најава на настапот во Македонија 07:00 За почетоците и член на групата „Амбасадори“ 8:00 Најдраг албум и најдрага песна 9:00 Награда за најдобра југословенска група 10:00 Кое е подобро време за музиката (денес vs. порано) 11:23 Амајлии, ритуали пред концерт 12:00 Трето место на Евровизија, и мислење за Евровизија денес 15:20 Мислење за младите пејачи на балканот 16:55 Анегдота со Тоше Проески 18:35 Коментар за изјавата „Мој единствен порок се жените“, мислење за новинарите, скандали во неговата кариера 22:10 Бојкот на Хари мата Хари во Србија 24:20 Дали останаа романтични мажи (порано vs. денес), како се освојува жена 26:07 Кој концерт од Македонија ќе го памети 27:10 Читање на македонски јазик 28:00 На што работи во моментот 28:36 Што му дава елан во животот 30:00 Одјава на гостинот 33:02 Доделување на ваучери од Дивиен 41:07 Зоки за лајвот на Инстаграм, дали доги стајл е понижувачки за жените? 43:20 Одложено интервјуто со Велија Рамковски 44:17 Читање коментари од јутјуб 50:23 Сексот како табу тема, лајвот на Зоки Фаци 54:05 Доделување на ваучери 58:40 Дали јавни личности се нудат да гостуваат поради актуелноста на Лазаров 59:46 Откажувањето на гостувањето на Антониа Гиговска 1:10:54 Дали ќе гостува Боки 13 во Без лимит, доделување награди 1:14:14 Мислење за настапите на Барбара Поповиќ 1:15:40 Најава на нов проект промоција на македонски места 1:16:03 Исчезнати деца 1:17:05 Украсување на градот за новогодишни празници 1:19:17 Кој е задолжен за стајлингот на Лазаров 1:20:02 Гостување на Куку леле 1:20:51 Мислење за Два Бона, Лила, Ритко, Жаре еден на еден 1:23:45 Со кого Зоки Фаци имал најглупаво интервју 1:28:00 Зоки го измеша Хари мата хари со Дино Мерлин 1:31:30 Дали би викнале наш македонски филмски глумец и мислење за „Најголемата вистина“ 1:35:29 За посетеноста на настанот 99 мегастарс. Мислење за македонските пејачи 1:44:50 90 секунди со Зоки Фаци 1:47:43 90 секунди со Стефан Лазаров 1:51:07 Стан во Центар или куќа на страна 1:53:55 Најлуда случка со садомазо момент 2:02:20 Мислење за избори 2:19:40 Одјава на емисијата

PRISTIGNA MOJOT SILVER PLAY BUTTON!!

27422
2010
140
00:13:24
30.11.2023

Фала ви за се...

STOJANCE ANGELOV: VO ARACINOVO KRVTA OD USTATA MI TECESE KAKO OD CESMA…

111301
3024
136
03:19:30
20.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:18 Најава на тринаесеттата епизода на Lazarov Podcast 06:16 Најава на генералот Стојанче Ангелов 08:53 Животниот пат и развој на Стојанче 14:22 „Математиката ми беше предизвик“. Страст кон детективските романи и стрипови 17:14 Падобранска обука, занимавање со спорт. Тест за интелигенција 25:00 Солунски атентатори, инспирација за патриотски и бунтовнички чувства во младоста 31:32 Пилот во ЈНА vs. враќање на ПМФ во Македонија. Одбивање од полиција 37:50 Почеток во воена полиција. Укинување на воен рок 42:03 Тигрите, специјална единица. Справување со злосторници и цивилни лица 55:53 Војната е ужасна. Романтизирање на војната vs. ситуацијата на фронт 01:01:02 Повик за Тетово. Нападот кај Вејце, војната 2001 01:10:20 Прво соочување со смртта. Експлозија на минофрлачот 01:17:08 Пресметка со УЧК. Заседа на Попова Шапка 01:34:57 Опсадата на Арачиново. Ранување од снајпер “Животот излегуваше од мене” 01:58:34 Патот до Државна Болница. „Шок собата мирисаше на умрено“ 02:07:34 Договорот од Белви. Повлекување од Арачиново 02:13:18 Провокации и ширење национализам за политички поени на албанските партии 02:20:47 Коментар за дебата со Талат Џафери 02:23:08 За коалицијата со СДСМ, референдумот за името. Непријателство со Бугарија 02:36:31 Активности како директор на ЦУК. Спасување на животи! 02:47:37 Дуел со Стефан Николовски во студиото 03:09:10 Здружението “Достоинство”. Барања на Бранители 03:17:25 Стојанче за крај

ZIVOTOT I DELOTO NA SERGEJ VAROSHLIJA...

178361
3764
103
03:49:42
13.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:38 Најава на дванаесеттата епизода на Lazarov Podcast 07:08 Најава на гостинот Сергеј Варошлија 12:20 Растење со „сребрена лажичка“ во семејство на функционери и академици 29:40 Собирање на голф топчиња, први заработени пари. Детството во Песталоци 36:06 Отсекогаш бев различен. Жените ме сакаат затоа што ги разбирам 44:13 „Спиев под кревет, да не одам во школо“. Кецови по сите предмети 52:47 Првата модна ревија, тема: РЕЛИГИЈА. Гостување на МРТ 01:04:56 Вработување во премиум салонот Плетенка. Кариерата како шминкер и фризер 01:18:47 Огромна побарувачка на пазарот. Мега популарноста на Сергеј 01:24:40 Заштитно лице на светскиот бренд Head & Shoulders 01:39:38 Одбивање на Селма Хаек за фризура 01:56:21 Грабеж во салон, киднапирање, пикот во бизнисот 02:02:53 Користење на наркотици. Како да се издржи притисокот? 02:10:13 Почетокот на 1ТВ. Пријателството и работата со Бојан Јовановски 02:22:22 Вирално видео на Стефан од имитацијата на Сергеј 02:33:05 Сергеј, неофицијално заштитно лице на 1ТВ 02:38:38 Дали НЕВКУСОТ беше БУЛИНГ. Хелсиншки комитет 02:52:17 Заканите од Марија Пијанманов и Константин Плевнеж 03:02:05 Случајот Рекет. За апсењето на Бојан Јовановски 03:17:03 Лицемерни пријателства. Односот со Лила Филиповска 03:21:19 Работа пробоно, последните денови на 1ТВ 03:30:10 Слободата на 1ТВ vs. останати телевизии. Животот после пандемијата 03:37:02 Односот на Зоки и Сергеј 03:40:56 Мистерија за крај…

ZIVOTOT NA IGOR DZAMBAZOV...

408485
8110
251
03:26:11
16.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 02:59 Најава на осмата епизода Lazarov Podcast 05:11 Искрено со легендарниот гостинот Игор Џамбазов 12:20 Најава за престојниот концерт, љубов на прв акорд Гуру Харе, македонски блуз 22:49 Прв филм „Македонскиот дел од пеколот“. Почеток на кариерата 27:30 Мега ѕвезда на 12 години. Големиот проект Волшебното Самарче 30:34 Анегдоти од војска. Актер на служба 40:49 Приемен испит на ФДУ. Приемен на Академија во Белград 47:45 Идентитетот на првата љубов Џеси 52:32 Авантурите и односот со дедо му Петре Прличков 01:04:36 Турбулентен период. Проектот Бинго. Енормна заработка vs. коцкањето 01:14:20 Нова држава. Нови навики. Казина и клубови. Двоен живот 01:21:25 Долгови и камати. Рекетари vs. полиција. Командант Мујо 01:28:13 Односот со татко му. Неговата смрт и културното наследство што го оставил 01:37:43 Формирање на независна листа. Писмо до Бранко Црвенковски 01:44:13 Разводот и губењето на Искра. Жените после неа... 01:53:39 Песната „Алелуја“, уметничката слобода на Слаткар 01:56:39 Сеќавање на Тоше Проески. Приказни од турнејата во Австралија 02:09:25 Долгот на телевизијата А1 кон Игор. Почетокот на крајот. 02:13:45 Крадење на сопствените книги од просториите на А1 02:16:00 Понуда од 1ТВ. Македонски телевизии 02:20:46 Жан Митрев „Игор, сам си го спаси животот“. Две операции 02:23:00 Менување на навики. Мир во Дојран 02:28:04 Лажни вести за смртта на Игор Џамбазов 02:31:43 Најголемите пријатели во животот Пиже и Зеко 02:40:34 Влијанието на серијата Преспав. Новости во сезоната 02:46:08 Успехот на проектот Дајте Музика 02:49:11 Спас за Македонија на Евровизија. Политиката на Македонска Телевизија 02:54:20 Не ги цениме нашите ѕвезди. Хејтери на социјални мрежи. Проблемот на медиумите 02:58:50 Во живо Игор Џамбазов на Укулеле 03:02:30 Режисерот Гоце Трајковски, специјален гостин во студиото 03:06:31 Довербата на Игор за документарниот филм на Гоце 03:11:58 Пријателството на Игор Џамбазов и Раде Шербеџија 03:14:41 Филм за светот да го запознае Игор Џамбазов 03:16:56 Македонскиот филм „Te Dua, Жими Mене“ 03:19:36 Закани по живот заради политичка сатира 03:21:14 Македонски филм на светски филмски фестивали. Гоце на кански фестивал 03:23:23 Благодарност за крај на поткастот

IRENA SPASOVSKA: NIKOGAS NE SUM IZNEVERILA!

43051
631
34
02:04:47
23.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:44 Најава на фолк ѕвездата Ирена Спасовска и малечката гостинка Луна 09:15 Успех на почеток на кариера 12:01 Најпознатото дуо на фолк сцената. „Лоша девојка“ прв дует со Андријана Алачки 14:38 „На младите пејачи денес им е потешко да успеат“. Фолк фест 17:23 Љубов и грижа за животните 20:32 Лоши vs. добри ситуации на настапи. Значењето на БАКШИШОТ 32:33 Самохрана мајка во Македонија 36:14 „Не го разведов Орце“. За љубовта и врските 45:25 Љубов после неверство. Млади vs. постари партнери. Љубов со Шеик 52:56 Медиумите во Македонија , веб порталот „Доказ“ 57:13 Љубовен триаголник: Бившиот Орце го пали автомобилот на Саманта 01:01:18 Мислење за етаблирани фолк пејачки. Ирена пее во живо во студиото 01:05:30 Фолк пејач на Евровизија. Песни хитови. Македонски автори денес 01:11:19 Естетска хирургија и користење на филери и ботокс 01:14:58 „Во дијаспората сме третирани како ѕвезди“. Провокативна фотосесии 01:20:28 Најуспешна песна. Непријателството со Сузана 01:25:50 Негување на македонска музика. Медиумски простор за промоција. 01:28:49 Најважни факти за Ирена Спасовска. Агенда за Нова Година 01:34:32 Реинкарнација, специјална гостинка Јелена Антоновска 01:40:47 Процесот на Зоки. Претходниот живот како Лукреција Борџија и раѓање во С. Дакота 01:47:41 Регресија. Непријатни ситуации. Дали искуството е опасно по живот? 01:53:14 Колку животи имаме? Од кога постоиме? Искуства од клиенти 01:56:34 Договарање на регресии за Стефан и Ирена за крај

IGOR IDZE STEFANOVSKI: 180,000 EVRA MI PROPADNAA VO VODA...

28020
847
11
01:40:38
28.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 02:26 Најава на 14та епизода на Лазаров поткаст 05:10 Најава на европскиот шампион Игор Иџе Стефановски 06:50 „На водно ги гледав тркачките автомобили“ Победнички mindset 12:00 „Да не победев на трката во Франција немаше да имам пари да се вратам“ 14:30 Притисокот да се биде шампион. Вложување 100% vs страв од неуспех 19:10 Југо прва кола, прва школа. Прва трка и европски резултат 23:28 „Дуелите со брат ми најмногу ми значат“ конкуренти и најголема поддршка 27:31 Финансирање на трките. „Секој сака да земе од успехот, а никој искрено да помогне.“ 32:19 Брзи кредити и казина. Негативни коментари за спонзорите 37:15 Прв пат европски шампион. „Не се радував на ниедна победа“ 40:14 Стипендија од агенција за млади и спорт. Политички притисок. Државата нема слух за врвни спортисти. 46:06 Сопругата има поминато се што сум поминал и јас. Психички бев уништен, 180.000 евра ми пропаднаа во вода. 57:14 Стази за натпреварување во Македонија. Инцидент на трка. 01:01:35 Дане Кузмановски, создавање на тим под македонско знаме. 01:08:14 Гладијаторски трки. Припрема на возилата пред трка. Најопасна рута 01:12:09 Каков татко е Иџе? Воспитување на децата. Врсничко насилство 01:18:01 Никогаш не се откажувам. Тумбање со автомобил. Трката во Бузет 01:26:19 Мотив и идни планови. „Ќе се борам додека имам средства и екипа“ 01:34:25 порака за крај: „Шампион не се станува одма“

MARIJA LAZAROVA: DOZIVEAV PEKOL VO SREDNO!

65763
1474
42
02:15:13
17.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 02:58 Најава на единаесеттата епизода на Bez Limit 04:59 Најава на актерката и мејкап артист Марија Лазарова 09:20 Топло добредојде од Зоки. Детството со Стефан 15:13 „Заспана убавица“ во градинка, „дворски шут по дома“. Љубов кон глумата 17:40 Притисоци од директорката за прва претстава во средно 26:24 „Орце беше пекол“. Анксиозност, губење на самодоверба, булинг 40:00 Одбивање од ФДУ. Барање на идентитетот. Турски јазик 47:57 Работа како мејкап артист, центар за убавина Тренд Ас 55:13 Втор пат на Драмски Факултет. Театар Отпишани 01:00:33 Премиера на претставата “Среќен мртовец” 01:02:32 Зоки и Хелена глумат во краткометражен еротски филм 01:04:27 Водење на салонот Тренд Ас, совети и промоции 01:18:43 Вреднување на професијата. Трачеви од шминкерницата на 1ТВ. 01:23:15 Стандардите на на Лепа Лукиќ 01:31:21 Мажи vs. жени. Позиција на моќ. Силување. Отворена дискусија 01:41:47 Голи фотографии vs. интелект. Историјата на куртизани и спонзоруши 01:52:09 Дали мажите се плашат од силни и паметни жени? 02:01:18 Правата на LGBT заедници 02:11:47 Марија Лазарова за крај

RUKOMET, VOJVODINA – ALKALOID 34-29 + KZM

68
0
00:14:34
30.11.2023

ROJEVIĆ, GOLUBOVIĆ, LAZAROV, 29.NOVEMBAR 2023.

TASKO: PADNAV PSIHICKI PORADI TOA STO IZGUBIVME DETE...

93634
2222
53
02:33:59
07.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:40 Најава на единаесетта епизода Lazarov Podcast 06:52 Емотивна и поинаква страна на гостинот Таско 10:30 Талентиран од дете, љубов кон поезија и рапот 14:44 Транзицијата vs. новата генерација 19:54 Кредити, долгови и трошење на брзо заработени пари 23:52 Запознавање со Тракер, прв freestyle, почнување со снимање 31:50 Тинејџерски денови, продавање карти во диското Хавана, правење музика 38:10 Почит кон повозрасната генерација. Слободоумност vs. традиционални вредности 42:17 Работа како диџеј,импровизација и креативност. Мега хитот Рутина 52:36 Приказната за песната Моет 57:32 Неискуство во пикот на славата: настапи, спонзорства... Прљав бизнис. 01:05:27 Љубомора и натпревар со Два Бона. Менаџерот Жеље vs. План Б 01:10:35 Запознавање со Раста. Кариерата после концертот во Охрид 01:17:46 „Не сакам да го слушам, ни гледам“, караницата со Слаткар 01:24:29 Сите непријатели на Таско. Животот во периодот на Короната 01:26:00 Емотивен ролеркостер. Позитивен тест за бременост. Славење и спонтан абортус. 01:40:42 Страв наместо возбуда. Втор позитивен тест. Ризик од Даунов синдром. 01:51:08 Менување на негативниот mindset. Вртење кон духовноста 02:00:46 Детето те менува комплетно. Враќање кон креативноста 02:07:02 Број еден трендинг песната Сафир. „Пајак ни одржа лекција.“ 02:10:55 Песната за Макфест заедно со Магдалена. Autotune на Макфест 02:26:41 Музички план. Смирување со Два Бона за крај

Lazarov - POBEDNIK

113114
3996
214
00:02:18
28.11.2021

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Deezer: 🤍 Spotify: soon... Youtube music: 🤍 Apple music: 🤍 Beat by: BOXNA BEATS Music by: LAZAROV Lyrics by: LAZAROV Mix & Master: Darko Jovanovski Filmed, directed: LAZAROV, Darko Jovanovski Edited by: Darko Jovanovski

ZOKI FACI ZA ISKUSTVOTO SO KANCEROT...

67818
1419
48
02:04:39
10.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 06:28 Официјален почеток на десетта епизода на Bez Limit 12:51 Борбата со канцерот не го спречува Зоки да блеска! 21:41 Вербата и религијата, водилка во тешки моменти 26:10 Од проститутка до индијанско племе, реинкарнацијата на Зоки 45:49 Зоран Василевски БЕЗ МАСКА, во вистинско светло на поткастот Bez Limit 01:02:26 Време посветено за прашања од гледачите 01:10:55 Ликот и делото на Марија Плевнеж. Комплексите на Давид Давидовски 01:27:56 Илегални супстанци во студиото: кафе без кофеин 01:37:28 Ментално здравје, болести на „новото време“ 01:42:49 Справување со смртта на родител. Душевен мир vs. бркање успех 02:00:00 Зоки го брише бројот на починатата мајка. За што ќе се каеме? Животот продолжува...

TIJANA DAPCEVIC: MILAN JA PRODADE KOLATA ZA MOJOT PRV ALBUM!

99091
1726
66
02:16:27
24.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:53 Најава на деветта епизода на Bez Limit 04:54 Најава на гостинката Тијана Дапчевиќ 07:45 Снимање на новата сезона на Преспав 09:43 Омилен колега од Преспав. Енергијата на сет 12:13 Мало внимание за Зоки. Важноста за навремени контроли. Ментално здравје 16:55 Големи хитови во Македонија. Запознавање со Дејан Миличевиќ 21:46 Кршење на мразот за пејачите од Македонија во Србија 25:49 Настапот на Тијана и Тамара на Скопски фестивал 27:16 Пеење плејбек. Јелена Карлеуша – доктор за шоубизнис 32:48 Зошто Македонија нема ѕвезди и шоубизнис како Србија? 40:04 Од водителка до освојување на српската сцена со мега хитови. Прва песна „Као да“ 47:19 Емисијата Невозможна Мисија ја мести Тијана. Нови станари во нејзиниот стан 51:45 Пренк на Јелена Карлеуша, паника во приватен авион. Зоки дел од пресметка со албанска мафија 57:35 Сопругот ја продава колата за да го финансира албумот на Тијана 01:02:03 „Србија ме гушна.“ , „Мојата земја не ми пружи претерано многу!“ 01:05:05 Тамара за мене е победник на Евровизија 01:07:40 Тијана на Евровизија 2014. Мадона vs. Тамара. Учество на Евровизија денес 01:17:49 Тијана пее во живо во студиото 01:28:26 Син на мајка, успешен на Spotify, семејство со многу таленти 01:43:45 Издигнување како феникс: Дејвид Бекам, Тамара Тодевска, Стефан Лазаров 01:51:27 Ветување за нови песни. Идни планови. Пеење во живо во студиото 01:58:27 Baby Doll на Евровизија. Желбата на Тамара за Евровизија 02:01:04 Детството на Тијана и разводот на родителите 02:09:30 Зошто Тијана не пее во Скопје? Тијана, совршено несовршена за крај

PROSLAVUVAME 100,000 CLENOVI NA LAZAROV!!!

74116
2000
31
02:29:36
03.11.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам!

ZORAN ROGER ILIEV: MI SE ZAKANIJA DEKA KE ME LIKVIDIRAAT PORADI SKOPJE 2014...

105119
1789
204
02:49:46
19.09.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Louie Mitrevski €340 2. Mandanata Slave Kostadinov €120 3. Konstandin $115 4. Zivko Janev €100 5. No Name €90 6. Louie Mitrevski €80 7. Boys €70 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:17 Четврта епизода на Lazarov Podcast 05:46 Најава на гостинот Зоран Роџер Илиев 07:22 Детството на Роџер и приказната на неговиот татко 12:30 Прво работно искуство во Железара, купување роба од Италија 17:03 Заминување и почетоците во Австралија 21:25 Правење на скулптури, 1986 год. првата приватна фирма 25:07 Инфлацијата ги убива сите бизниси 29:00 Големи успеси и падови за време војната 33:10 Разработување на ГТЦ, отворање на бутикот Роџер 47:19 Рекетирање од страна на партнерот со пиштол 53:21 Нова војна – продавање на дуќаните во ГТЦ 58:38 Спектакуларни коли за имиџ 01:02:02 Бизнисот со дизајн на ентериери 01:06:03 Куќата на бесконечноста, важноста на знаците 01:26:54 Недоволно признание од јавноста, посетата на познатите 01:34:20 Фасцинантниот мозаик, иконата Св.Троица, осветување на куќата 01:42:02 Знаците во приказната за ресторанот Роџер Пијано 01:50:46 Одбивање на проектот за универзална сала 01:57:20 Патент за нов материјал, одбиен за проектот Скопје 2014 02:00:32 Закани за ликвидација, притисоци, рекет 02:07:02 Почетокот на крајот на Роџер Пијано. Големите планови за здравствен туризам 02:18:40 Изигран од најблиските, на суд за неплатени фалсификат фактури 02:28:19 Последици на целото семејството. Исчезнувањето на синот Давид 02:30:14 Дали да се остане во Македонија? Животот во Австралија 02:38:00 Идни планови за контакт со принцот од Дубаи 02:44:50 Тајни што треба допрва да се откриваат за крај

LAZAROV - BEAST (OFFICIAL VIDEO)

245656
9594
578
00:03:25
10.01.2021

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Spotify: 🤍 Beat by: Joezee Music by: LAZAROV Lyrics by: LAZAROV Arrangement by: Antonio Stojanovski & Mario Jelikj - Kun (2BONA) Mix & Master: Mario Jelikj - Kun (2BONA) Directed by: LAZAROV & Tomislav Zivkovic Filmed and edited by: Tomislav Zivkovic Огромна благодарност до: КАБОШОН - 🤍 САЛОН ЗА УБАВИНА ТРЕНД АС ФК АЕРОДРОМ БОЦ ИНТЕРМЕД АРТ - 🤍 Follow LAZAROV: 🤍 Follow TOMISLAV ZIVKOVIC: 🤍 Portfolio: 🤍 Follow Mario Jelikj - Kun: 🤍 Follow Antonio Stojanovski: 🤍 🎵 Lyrics: РЕФРЕН: Јас сум бист Кога и да паднам, јас се враќам као бист Први сме на ранкот Нема да е ладно додека сум жив Бараби од мали Растени без пари Само еден тим ( x2 ) Јас сум бист Верс: Причина за пораст, чуваме образ се држиме заедно па и во пораз, a немаме помош сме виделе лошо ќешот е цел секад добро комбо болка и страв, немир во душа спомени плуќа, пунам се у чад насмевка на мајка, гордоста на татко давам се за вас ( вас ) x4 насмевка без страв Мост: Оооо тимот има заедно фамилија Оооо не се мења голема Сицилија Реф: Јас сум бист Кога и да паднам, јас се враќам као бист Први сме на ранкот Нема да е ладно додека сум жив Бараби од мали Растени без пари Само еден тим ( x2 ) Јас сум бист Верс 2: Нема да дозволам Никој да допре во очите жар тело со лузни и крвави ноќи затоа сум гад! никогаш не молам, никогаш не барам држиме став јее држиме став јееееее Никој нема да ме допре давам се што имам не очекуј да ме сопреш не ми смета пораз ниту лага се дур иам надеж ја продолжувам да газам Мост: Оооо тимот има заедно фамилија Оооо не се мења голема сицилија Реф: Јас сум бист Кога и да паднам, јас се враќам као бист Први сме на ранкот Нема да е ладно додека сум жив Бараби од мали Растени без пари Само еден тим ( x2 ) Јас сум бист

LAZAROV - AMIN (OFFICIAL MUSIC VIDEO )

57823
3798
185
00:02:20
12.03.2023

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Deezer, Spotify, Youtube music, Apple music: soon.. Beat: Sero Produktion Music: Deni Lyrics: Deni & Lazarov Mix & Master: Darko Jovanovski Directed By: Darko Jovanovski & Lazarov Camera / Drone: Darko Jovanovski Video Edited By: Darko Jovanovski Asistent: SteadyFlow & Ivan Dodevski Color Correction: Darko Jovanovski Cover Design: Nic Design Make up artist: Marija Lazarova ( TREND AS ) Hairstyle: Mr.Barber LAZAROV: 🤍 Darko Jovanovski: 🤍 Artist Booking: +38970340499

ZOKI FACI ISKRENO ZA DVOLICNOSTA NA AGNESA I LILA FILIPOVSKA..

182258
2160
182
02:18:06
27.06.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Louie Mitrevski €340 2. Mandanata Slave Kostadinov €120 3. Konstandin $115 4. Zivko Janev €100 5. No Name €90 6. Louie Mitrevski €80 7. Boys €70 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 04:11 Најава за поинаков опуштен лајв стрим 07:17 Зоки се приклучува во лајвот 08:30 Поддршка од Зоки за коментарите до Стефан 12:00 Што ќе се случи со парите собрани за Кико 17:27 Подарокот за свадба од Зоки и Хелена 24:30 Финални подготовки за свадба 32:30 Зошто Мандар не е кум? 39:56 Марта - специјална гостинка на лајвот 42:30 Што се случувало на девојачко во Белград? 58:38 Запознавање на Марта и Стефан 01:06:20 Планови за меден месец 01:12:05 За дволичноста на Агнеса 01:16:10 Зоки и Војкан не зборуват со години 01:19:10 За односот со Лила Филиповска 01:22:11 Што му се собирало на Зоки со години? 01:27:47 Кој се луѓето што му помогнале на Зоки? 01:28:45 Како се издржува лицемерие? 01:30:15 Мислење на Зоки за Стефан 01:32:06 Зоки не може да живее со лицемерие 01:35:44 Каква е реалноста? 01:37:33 Зоки имал канцер, каде била Лила? 01:40:27 Кој го поддржал по затварањето на А1 01:43:10 Зоки покрај Лила во најтешките моменти 01:48:03 Сите тајни и конекции на сцената 01:52:27 Стефан за односот со Зоки 01:53:25 Зоки собирал пари за Лила Филиповска 01:57:45 Да правиме само добри дела 01:58:50 Најлошо што му се случи на Боки-13 02:02:14 Зоки се изгубил во шоу-бизнисот 02:07:15 Почетоците на Александра Накова 02:10:22 Коментари од гледачите

GP x LAZAROV - REKORD (Official Music Video) (Prod. by Joezee)

915746
19229
1733
00:02:34
15.08.2021

РЕКОРД 💨 Music: Mario Jelikj Kun & Antonio Stojanovski (2BONA) Arrangement: Joezee Production Mix & Master: Mario Jelikj Kun (2BONA) Lyrics: Mario Jelikj Kun & Antonio Stojanovski (2BONA) Directed By: Boko, GP & LAZAROV Camera / Drone: Darko Jovanovski & GP Video Edited By: GP Special Thanks: Boko Bogeski Thumbnail & Art Design: Nic Design Supported by MEDIA.MK & kiril_ivanov_kennel 🎵 Lyrics: Видов што е рај а што е пекол Не го пипај ова нѝ е свето Ја и он у ова кој би рекол Мама имам нов рекорд Види брзо лета време Они испарија Брзо као BMW Од Германија Спремна е за етер Ти запали ја Дува јужен ветер Југославија Оваа публика жедна е Ѝ дадов прича и бран Она стои на мене баш Као круна на крал Сум познат ко долар Сме новата мода Иам фора сум новата школа У новата кола Од старт нѝ викаш дека крај е Sвездата у пун сјај е Од небо нема да нѝ падне Сакам уште викам ајде И само пун клуб сакам Барам уште стварам Карма кучка стара Заднја е на врата И пази како што збориш Зошто се се враќа Ако не си тука Значи не сме браќа Видов што е рај а што е пекол Не го пипај ова нѝ е свето Ја и он у ова кој би рекол Мама имам нов рекорд Види брзо лета време Они испарија Брзо као BMW Од Германија Спремна е за етер Ти запали ја Дува јужен ветер Југославија Вчера бев на приземје Денес сум up wow Останав ја приземен Ама со скап шоу Сме новата ера Во времето златно Излагам со banknote Не никогаш банкрот Цела нација ме слави По дома сме на екрани (пали) Двете јаки глави Сега heat се ко Miami Kao Lebron и Wade Секој поен се слави И атракција сме Само овој пат не сами Овој живот падни-стани Ме прави да бидам ранлив Ја кажувам кога пали И кажувам кога гаси Сега нема да е исто Сум у beast mode Види брзо лета време Они испарија Брзо као BMW Од Германија Спремна е за етер Ти запали ја Дува јужен ветер Југославија (x2) ❱ GP 🤍 🤍 ❱ LAZAROV 🤍 🤍 Artist Booking: +38970340499

Lazarov - BARCA 💍 (Official Music Video)

67172
3844
119
00:03:49
02.10.2022

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Spotify: 🤍 Beat by: bm_rope Music by: InsertAkick, Lazarov, Fiko Lyrics by: InsertAkick, Lazarov, Fiko, Tomski & Sharo Arrangement by: bm_rope Mix & Master: Darko Jovanovski Directed by: Lazarov Filmed by: Lazarov Edit by: Darko Jovanovski Thumbnail & Art Design: Nic Design Special thanks to Mozzart

BORKO RISTOVSKI: KIRE LAZAROV BESE PROTIV MOJOT TRANSFER VO BARCA!

60799
1087
39
02:10:28
31.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 04:21 Десетта епизода на Lazarov Podcast 06:51 Најава на гостинот Борко Ристовски 12:47 За преминот од клубот Металург во Вардар 15:08 Немил настан во салата Јане Сандански 17:20 Патот до успехот на Борко. Детството од Бутел 21:07 Дисциплината на богати vs. сиромашни деца 24:13 Љубовта кон ракометот. Притисокот да се биде најдобар 29:40 Првиот договор со Шпанија. Тежок период по смртта на родителот 31:23 Животот во Шпанија на еден млад човек од Балкан 38:33 Несогласувања во редовите на Металург 45:38 Преминот во Вардар. Заминување за Германија 47:58 Функционирање на германска лига 50:50 Шампион во Бундес Лигата. Одбивање на понудата на Барселона 55:49 Пораз од тим од сопствената држава 58:37 Несогласувања со Кире Лазаров 01:04:35 Промена на името, од јавно мислење до обвинителство 01:08:32 Од спорт до политика 01:12:33 Спортот во амбис! Слика на општеството 01:18:35 „Фирмите ни бараат 20% од ваучери од државата“ 01:21:46 Препукувања со Наумче Мојсовски 01:23:20 Проблем со промовирање на државата. Промени во спортот 01:25:36 Комисија за доделување на стипендии 01:27:20 Коментар за заминувањето на Мрме 01:28:28 Мотив за влегување во политика 01:30:53 Пријателството со градоначалникот на Кисела Вода, Орце 01:35:45 „Перо Антиќ користи бели прашкасти материи“ 01:37:34 Позиција извршен директор во Р.К Вардар. Заминува на Дејан Мансков и Талески 01:41:23 Репрезентацијата, приватна игранка на Кире Лазаров 01:45:32 Важност да се има силната конкуренција 01:47:20 Македонски ракометни клубови 01:48:37 Суспендирање од спортски позиции. Совет за младите спортисти 01:51:27 Борко Ристовски приватно за крај 01:56:59 Борко, колекционер на часовници 02:02:27 Воспитување на децата во модерно време 02:07:52 Идни планови за Вардар и ветувања

OD NULA DO MILIONER - SMILJAN MORI!

50524
1189
35
01:59:09
20.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 04:21 Најава на деветта епизода Lazarov Podcast 06:13 Најава на гостинот Smiljan Mori 07:35 Необична причина за посета на Македонија, бодибилдинг натпреварување Diamond cub 09:21 Патот од минус до милиони 13:44 Да се биде полицаец, одлуката да бидеш битен 18:40 Отказот во полиција, нова врата. Желба да се биде професор по криминалистика 24:00 Различни начини на заработка, бизнисот со осигурување 29:15 Аверзија кон осигурителната индустрија 33:28 Балкански менталитет, промена во поединци 35:49 Создавањето на Smart Money 37:48 Бизнис совети. Колку време треба еден бизнис да успее? 39:50 Продавање на Топ Шоп, книги и касети за мотивација 42:57 Образовниот систем, губење на скапоцено време 47:00 Социјален статус, пари, вистински вредности 51:40 Медицинско чудо: добивање на ќерка, посојување на второ дете 01:00:08 Поддршката од семејството и партнерот во бизнисот 01:02:40 Успехот на брак со успешна жена 01:05:32 Истополови бракови, повеќе толеранција 01:07:38 Тајните на успехот на бизнисот, да се биде добар работодавец 01:13:43 Трендот за правење на пари преку ноќ. Affiliate marketing. Вештачка интелигенција 01:16:09 Mотиватор на спортисти vs. продавачи 01:23:25 Предрасуди за заработка врз база на препорака на производи и услуги 01:28:24 Навики на успешните луѓе 01:34:40 Подарок книги за гледачите 01:41:01 Цитати за мотивација на Smiljan Mori 01:49:49 Mотивација за вежбање, Diamond cub натпреварување во Скопје 01:56:10 Идни планови за крај, семинари за почетокот на следната година

LAZAROV x GP - 0 DO 100 (Official Music Video)

568663
13025
817
00:02:38
22.08.2021

0 ДО 100 💯 Music: Mario Jelikj Kun & Antonio Stojanovski (2BONA) Arrangement: Mario Jelikj Kun & Antonio Stojanovski (2BONA) Mix & Master: Mario Jelikj Kun (2BONA) Lyrics: Mario Jelikj Kun & Antonio Stojanovski (2BONA) Directed By: GP & LAZAROV Camera / Drone: Darko Jovanovski Video Edited By: GP Color Correction: Darko Jovanovski Sleeping: LAZAROV Makeup: Marija Lazarova (салон за убавина ТРЕНД АС) Model: Kristina Dimitry Special Thanks: Camouflage Macedonia, Скај Карт & MICEI International Thumbnail & Art Design: Nic Design Supported by MEDIA.MK Artist Booking: +38970340499 🎵 Lyrics: Брзо од 0 до 100 Брзи ко пантер и не знам за стоп Она на колена после сум нов За нас е реалност за тебе сон x2 Сипам Дом перињон Ако јадеш гомна, Јадеш блок, јадеш глок Играва е моја , јас сум Дон Ти си флоп, нема , нема лимит сум у нов хоризонт Таман, таман работа Секој со своите манири А мене ми е забава Дупликати сте ко сликички панини Ме следат бомби, бомби, бомби Put that body on me, on me, А тој што , збори, збори, збори Му следат бомби, бомби, бомби Ух, живеј брзо, умри млад Боље да ме нема Него животот у глад Дома да ме чека само жена убава Удараме ко MMA Прва рунда паѓаш ти Веќе не им слушам глас Пази броиме до три All eyes on me Не плаќам за прегледи А сега сме in И се што сањаш ти Брзо од 0 до 100 Брзи ко пантер и не знам за стоп Она на колена после сум нов За нас е реалност за тебе сон x2 Пливам у длабоко брат Ајкулите не се у плитко Ја земавме сценава факт Со ГП го измочав (битот) У beast mode сум (је) Ве имам на зум Ко снајпер сум пази На драма и бунт Лепам на ова ко Игор на блуз И тандем сме добар ко Тони и Кун Се ми пали Нов бран ко цунами Сакам пари Не браво и медаљи Толку мали , а сепак сме на врв Немој да замараш добро знаеш кој е прв Иам и амбиции што носат и до небо Не ми треба ни пара ни филмови за тоа тело Удараме ко MMA Прва рунда паѓаш ти Веќе не им слушам глас Пази броиме до три All eyes on me Не плаќам за прегледи А сега сме in И се што сањаш ти Брзо од 0 до 100 Брзи ко пантер и не знам за стоп Она на колена после сум нов За нас е реалност за тебе сон x2 ❱GP 🤍 🤍 ❱ LAZAROV 🤍 🤍

TONI MIHAJLOVSKI: PLACEV 3 CHASA DODEKA SE OPERIRASE SOPRUGATA!

154882
2206
89
02:01:20
13.04.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Преку Super Thanks или Super Chat! »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Louie Mitrevski €160 2. Mandanata Slave Kostadinov €120 3. Konstandin $115 4. Zivko Janev €100 5. No Name €90 6. Louie Mitrevski €80 7. Boys €70 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 04:25 Почеток на разговорот - Тони Михајловски 06:50 Моментално снима филм 10:10 Што значи Куманово за Тони? 11:53 „Не бил доволно талентиран“ за ФДУ 15:37 Какво дете беше Тони? 18:49 Прва претстава „Крик“ 23:00 Почеток без социјални мрежи 25:45 Култни филмови 28:05 Војната во 2001 34:11 Златна Бубамара на популарноста 40:50 Филмот „Бал-кан-кан“ 42:50 Политиката и актерството 44:20 Осуден за... 53:45 Слобода на говор 56:00 За првото сексуално искуство 59:22 Запознавање со сопругата Александра 01:03:26 За проектот „Опуштено“ 01:10:00 Мјузикл за Тоше Проески „Тајно Моја“ 01:15:50 Вицови со Тони 01:18:50 Игор Џамбазов и Тони Михајловски 01:22:27 Легализација на марихуана и проституција 01:26:20 За филмот „Парада“ 01:28:20 Снимање на нов филм „One more gamе“ 01:32:08 Втора сезона „Црна Свадба“, нова мега серија 01:34:10 Мислење за „Јужни Ветар“ 01:36:47 Бистра Вода 01:38:55 Кандидирање за градоначалник 01:40:56 Мислење за Максим Димитриевски 01:44:50 Што се има работено Тони Михајловски? 01:51:06 Тешки моменти за Александра 01:55:24 Иден проект - серија со Игор и Тони 01:57:08 Вицови - одјава

CEKAME 100,000 SO NAJGOLEM GIVEAWAY VO MAKEDONIJA!

74804
3223
79
01:13:49
01.11.2023

Фала ви што постоите!

SNEZE VELKOV: ZENATA TREBA DA PRESTANE DA SE TRUDI DA BIDE MAZ!

61726
1118
69
02:19:58
06.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 04:10 Најава на седмата епизода на Без Лимит 06:00 Најава на гостинката Снеже Велков 09:10 Потекло од Македонска Каменица, транзицијата, моменти од детството 13:50 Пример за воспитување на деца 17:32 Мислење за истополови бракови 19:23 Изгледот на Снеже Велков, правилна исхрана, интолеранција на храна 28:47 Кардио во 5 наутро, кога градот спие 30:10 Запознавање со сопругот Дарко. Рецептот за среќен брак 33:55 Ден за сеќавање на големината на Тоше Проески 38:17 Инстант ѕвезди од српски реални шоуа. Кариерата во Македонија 43:30 Мерцедес со боја BMW, хумор и зезање на своја сметка 47:17 Книгата „Телото вели не“ - подарок за Зоки 49:08 Кавгата со Миа Костова 51:00 Незадоволството на Марија Плевнеж, дискусијата со младите пеајачи 56:14 Новинарски легенди. Шоу бизнисот денес - хејтање vs. соработка 01:07:35 Јелена Карлеуша - градење на кариера врз база на скандали 01:08:32 Кампања за кревање на свеста за булинг, приказни од училиште 01:14:43 Враќање на вистински вредности, авторитет, искуства со булинг 01:23:21 Најгледана емисија од забавен карактер на телевизија „Нешто Конкретно“ 01:26:28 Жените и мажите рамноправни, a не еднакви. Успехот на бракот со успешна жена 01:31:37 Најинтересен и најдосаден гостин, потрагата по 4ца гости за емисија 01:33:52 Случајот Латас, порно клипот на Северина - најлоши ситуации во новинарството 01:39:36 Смрт на менторката Ирина, спиритуалност, значење на броеви 01:49:31 Карантин за време на снимањето на емисијата „Вип на еден ден“ 02:00:52 Причина за напуштање на Бекстејџ. Патот до големи проекти X Фактор, Велики Брат 02:06:45 Доза позитивна енергија. Планови за новата сезона на „Нешто Конкретно“ 02:14:39 Стефан и Зоки, Агнеса ако прифати - следни гости кај Снеже Велков

ATANAS ATANASOVSKI: HUMOROT NE E ZLONAMEREN!

80531
1322
33
01:47:13
02.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat Доколку си заинтересиран да работиш заедно со мене и да изградиме тим со производите на КАБОШОН, контактирај ја Весна на бројот 078281249 »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Louie Mitrevski €340 2. Mandanata Slave Kostadinov €120 3. Konstandin $115 4. Zivko Janev €100 5. No Name €90 6. Louie Mitrevski €80 7. Boys €70 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:04 Шеста епизода на Lazarov Podcast 05:21 Најава на гостинот Атанас Атанасов 07:04 За новиот филм „Te dua, жими мене“ 14:36 Фудбал во Вардар, танц во Ритам Плус - барање на себеси 23:00 Пронаоѓање во магијата на театарот, фасцинација со Никола Ристановски во Буре Барут 31:41 Стрес на приемниот испит на ФДУ 37:41 Израснат со баба и дедо во Аеродром 39:31 Претстава Ало Ало, за новата улога на Стефан Николовски во Театар Комедија 45:11 Студирањето на ФДУ, работење од љубов 48:33 Прво вработување, Театар Комедија, војната меѓу Бојан Велевски и Јелена Жугиќ 51:53 Скандал во Куршумли Ан ,прекин на премиерата на претстава на Љубиша Ристиќ 55:06 Шанса за млади актери во Театар Комедија 58:41 Стефан гостин на стендап, импровизација/комуникација со публика 01:00:13 Чувствителност на луѓето, критика на хуморот, фрустрација позади тастатура 01:06:44 Првата награда „Најдобар Млад Актер“ 01:09:48 Филмски улоги, хрватски филм за време на Короната, љубовна сцена 01:18:40 Скеч на Златна Бубамара за фудбалската репрезентација, спортски коментатори 01:27:15 За иднината на проектот "Најискрено", актери vs. инфлуенсери 01:33:13 Булиниг, експерти на социјални мрежи 01:36:00 Можни сценариа - запознавање со сопругата Александра, улогата на татко 01:40:05 Нова сезона во театар, нов филм на Никола Кузелов, тековен стендап 01:44:15 Сашко Коцев е Бубамара! Ние сме епизоди ликови 01:45:18 Одјава на шеста епизода на Lazarov Podcast

GOGO SLAVESKI: NEMAV POKRIV NAD GLAVA, NO USPEAV DA STANAM SVETSKI SAMPION!

73437
1772
66
01:33:09
26.09.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:51 Петта епизода на Lazarov Podcast 05:52 Најава на гостинот, светскиот шампион Гого Славески 07:54 Патот на Гого од Македонија до Америка 13:20 Проблематично дете од Ѓорче, навивачки групи 16:49 Гого - просечен играч на фудбал 18:40 Желбата за бокс, почетоците во клубот во Ѓорче, спортот во Македонија 24:53 Work and Тravel - останување во Америка на црно 27:03 Прво натпреварување во Алјаска, приказната продолжува Чикаго 31:00 Како да се исполни американскиот сон? 34:24 Приказна од животот во опасно гето во Чикаго 39:21 Добивање на зелена карта, враќање во Македонија 41:06 Турбулентниот пат до освојување на Европска титула 44:00 Губење на борба = спиење во кола 48:25 Прва борба со голи раце, брутална дисциплина 51:49 Страв, трема, емоција во борба 54:46 Business mindset после титула 01:00:20 Би се борел со секого за вистинска цена 01:01:53 Светска титула BKFC - остварување на детски сон 01:07:04 Потрес после прва рунда, последици од борби 01:09:20 Стил на борење, bulletproof mindset 01:14:52 Подготовки пред борба, исхрана и совети за млади спортисти 01:19:47 Понуди после освоената титула, македонски институции 01:24:27 Почит за музиката на Страјк, мислење за Таско 01:26:49 Идни планови за враќање во Америка, остварување како актер 01:29:13 Гого Славески во негов стил за крај

NASHATA SVADBA - STEFAN I MARTA LAZAROVI! ❤️💍

283459
7491
368
02:11:19
16.07.2023

Фала ви за целата поддршка изминативе години...уживајте во нашиот најубав ден.. Голема благодарност до: Ресторан Рагуза 919 🤍 Студио Митаноски - декорација во ресторан 🤍 Димитар Долгоски - главна камера + монтажа на видео 🤍 Студио Фока - снимен материјал 🤍 Атеље Клара - декорација во домот на Стефан и Марта, автомобил, бидермаер 🤍 Балкан Бенд - музика 🤍 Диџеј Матс - музика 🤍 00:00 Финални подготовки 05:25 Свадбата може да започне 13:32 Кај младоженецот дома 16:27 Меѓувреме кај Марта 17:16 Пристигање на кумот 20:26 Одење по невеста 31:07 Дали ќе ја дадат Марта? 46:36 Црква 52:00 Официјално Лазарови 58:32 Влез и прв танц “Can’t Help Falling in Love” 01:07:51 Традиционални ора и песни 01:24:47 Спектакуларен перформанс на тапан 01:31:30 Благодарност од Стефан 01:36:58 „Не каниме“ - Орце Лазаров и Борче Нечовски 01:43:17 Забава до бесвест 01:54:09 Невестинската торта 01:56:29 Диџеј Мац и фрлање на бидермаерот 02:00:22 Слаткаристика „Да полетам“ 02:04:56 “Drugovi” Кун 2Bona

VOJO IVANOV: LUGETO SE POOPASNI OD ZIVOTNITE!

33982
819
35
01:53:19
13.10.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 03:48 Најава на осма епизода на Без Лимит 05:55 Најава на гостинот Војо Иванов 08:21Пријателство и почитување меѓу Зоки, Војо и Стефан 10:44 Приказната за слоновите од Белгија во Зоолошка 14:24 ЕАЗА- губење на статусот во Унија за животни 17:00 Предизвиците на професијата ЗОО НЕГУВАТЕЛ 19:37 Емисија – 24h во Зоолошка, ПР и маркетинг 22:03 Од срамежливо дете до аниматор на деца, препознаен од Мелита Ракичевиќ 25:43 Скандал со колење на срни во Зоолошка 29:15 Војо за директор на Зоолошка, менување на директорите 33:23 Природна средина vs. генерации животни во зоолошка 36:03 Култура на посетителите. Фрлање на храна. Уништување на зоолошката 41:19 Подигање на цената на влезница - нова публика 42:32 Екс директорот Стаменов – виновен за колење на 15 коњи 47:38 10 години живот со крокодил. Доручек со пингвини. Чудно секојдневие 55:00 Најопасно животно? - Луѓето повеќе ме повредиле 56:16 Подготовки и искуството од патувањето на Африка. Анимирање на деца 01:00:12 Потеклото на храната. Вегани. Јадење на локална храна 01:03:20 Исчезнати животински видови. Човечки фактор. Рециклирање 01:10:27 Животните се предизвик! Анегдоти од зоолошка. Судбината на Коко 01:19:09 Роденден, мала забава! Анимација на Стефан 01:25:55 Стереотип, зоолошката е исто како циркус. Грижа за природата, животните и себе 01:29:15 Бебиња и домашни животни. Чување лав, тигар дома! Безбедност 01:37:34 Решавање на проблемот со улични кучиња. Кастрирање на животни 01:40:34 Злоупотреба на животни за Инстаграм и Тикток 01:42:17 Новитети во Зоолошка. Животни во фокус. Приказни со Мелита за крај

LAZAROV - MAJKO MOJA ( OFFICIAL VIDEO )

189286
7560
395
00:03:15
24.10.2021

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Deezer: 🤍 Spotify: 🤍 Youtube music: 🤍 Apple music: 🤍 Music by: LAZAROV Lyrics by: LAZAROV Mix & Master: Darko Jovanovski Story by: LAZAROV Filmed, directed and edited by: Vladislav Gavrilovski Scenography: Vladislav Gavrilovski Drone: Darko Jovanovski Make up artist: Marija Lazarova ( TREND AS ) Hairstyle: Mr.Barber Actors: Jasmina Popovska Hristo Kovachi Vasil Mandarovski Filip Stojanov Bodan Dimiskovski Boko Bogeski Special thanks to: RESTORAN BALKANIKA TEATAR KOMEDIJA FASHION GROUP LAZAROV: 🤍 Darko Jovanovski: 🤍 Vladislav Gavrilovski: 🤍 🎵 Lyrics: Мајко моја, син ти е тука Немој да се плашиш Мајко моја Рефрен: Чашите у вис, сега да славиме Не ни беше цел, а сега славни сме Скрши ги и флашите Пари не не мењаат и уште сме со нашите Уште сум у ист круг, памти овој град Знам дека вредам во очите имам жар Утре сум у друг клуб, гледаат у нас И не ми е тешко за ова сонувавме од старт Верс: Срцево ќе чука Немавме добро минато Животов е курва Нема откажување никако Гледам те боли мама На очи солзи мама За ова се ќе дадам Знам ќе биде опасно И да не боли глава Ја нема да се дадам И да сме доле, доле така морало Инат бев, , никад блеф, Немаш, имаш сите исти сме Сакам се, не се враќам не Само дома ми се мислите Мост: Мајко моја, син ти е тука Немој да се плашиш Мајко моја Верс 2: Одиме од дно И покрај се ја ќе останам Ова ни е дом А домот не се остава А ми викаа да бегам што подалеку да летам, пари не се битни ако неам да ги делам, многу мислеа со пораз ја дека ќе се сменам, не се грижи ти знаеш збор се дава еднаш Бум, бум улала, не сум будала Цел град лудува, во мислите полудувам Млад, луд ударам и не се предавам За своите ќе победам и дај ги

VASKO TODOROV ZA ZIVOTOT NA TOSHO MALEROT...

210071
3667
234
01:49:39
15.03.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Mandanata Slave Kostadinov €120 2. Konstandin $115 3. Zivko Janev €100 4. No Name €90 5. Louie Mitrevski €80 6. Boys €70 7. Mihajlo Gjeorgjievski €50 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! Подкастот е поддржан од Мебел Ви и салон за убавина Тренд Ас 00:00 Почеток + најава 05:25 Роден во Радовиш, а се сели на 4 години во Скопје 08:20 Васко живеел во Аеродром 09:30 Како се договарале порано за искачање 12:10 Разлики во технологијата во тоа време и сега 13:50 Марката вредела многу повеќе од еврото 15:40 Каде завршува образование 16:45 Социологија или психологија? 17:50 Идризово 19:40 Како се создало К-15 23:15 Во кое радио работел 25:35 Од каде батка? 27:55 Каде излегувале како млади 29:40 Чест му е да се слика со фанови 30:40 Книгата Монологија 32:40 Како го прават К-15 34:15 Каде се појавуваат прво 36:10 Како започнуваат и со маркетинг агенцијата 41:15 Дали рекламите се подобри на ТВ или социјална мрежа 42:30 Дава ли бакшиш на музика? 43:05 Интересна анегдота од Бугарија 45:00 Колку пари наплаќале за реклами 50:35 Компензации 51:00 Колку вработени имале к-15 53:35 Купиле простор, но под хипотека 55:40 Имале ли политички притисок? 58:05 Зошто ја затвориле кафаната Тутуноберачите 59:40 Да се врати К-15 дали би ја имале истата енергија 01:01:45 Се оженил пред да оди во Австралија 01:02:30 Неговиот канал 01:03:35 Музика, свири гитара 01:04:45 Батка не ме викај глуп, она ме викаше глуп 01:05:25 Дали користел монолози за да освои девојка 01:06:40 Се запалила продукцијата 01:08:45 Совет што е најбитно за секој човек да почне како нив или креатор 01:10:00 Пинк ја купува телевизија К-15 01:11:35 Заминувањето во Австралија 01:15:23 Мелбурн 01:17:05 Што работел во Мелбурн? 01:19:50 Имал ли понуди како Бранко и Бубо по згаснувањето на К-15 01:20:55 Се враќа од Австралија пред короната 01:23:30 Неговата улога во Фчерашни новости 01:24:00 Колку скечови имале направено во К-15 01:25:00 Мислење за Солзи и смеа 01:26:20 За говор на омраза и дали имале притисок 01:28:50 Не се користеле вулгаризми во нивните скечови 01:30:45 Мислење за Цацкo 01:31:30 Што тренирал во младоста 01:33:00 Новинарка направила лапсус во негово пишано интервју 01:36:40 За книгата и дали би направил своја биографија 01:38:40 Шоу бизнисот 01:39:55 Што работи сега ? 01:42:25 Бапчо и ликовите од К-15 01:44:00 1995 година го наполниле Градски стадион со 17,000 народ 01:45:00 Правеле турниеи низ светот 01:46:45 Стрипови 01:47:20 Краен дел

ZOKI FACI GI OTKRIVA SITE SEKS SKANDALI NA ESTRADATA!

260305
3028
116
02:56:21
13.02.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 05:00 Вовед 33:55 Зошто Зоки прифати да прави подкаст? 36:45 Најава за подкастот со Зоки 37:39 Прв гостин 39:06 Додаток за најавата 39:34 Почетоците на Зоки 49:41 Вработување во Зоолошка и почетоците како новинар 01:00:03 Како се однесуваа македонците со Тоше Проески 01:11:24 Вработување и искуства во Вест 01:11:28 Мито за да станат познати 01:13:15 Почетоците во А1 Телевизија 01:18:35 Фаци шоу како најгледано шоу во тоа време 01:21:35 За Трифун Костовски и Борис Трајковски 01:23:28 Емисијата на Жаре еден на еден е досадна 01:24:14 Хеди Рамковски (синот на Велија Рамковски) 01:25:01 Односот на јавните личности према Зоки 01:25:36 Дали имало пари за Зоки или работел плус 01:25:53 Мислење за Лоба, Елена Ристеска, Калиопи и како им помогнал да се пробијат 01:28:49 Како Зоки го нападнале со шипка пред зграда 01:32:06 Зошто Хелена Роза побегна од Македонија 01:34:31 Мала пауза 01:38:13 Приватни журки во луксузната куќа на Ексклузив 01:41:45 Влијанието кога ќе се појавеле во јавност 01:42:29 Папараците се наместени 01:43:50 Невозможна мисија 01:49:17 Зоки се сликал како жена со Зоран Заев и Бранко Црвенковски 01:54:57 Има ли во Скопје хомосексуалци и проститутки? 01:56:18 Како се создава неговото шоу Фаци? 01:59:36 Шоу биз во Македонија 02:02:56 Како Викторија Лоба станала позната 02:04:33 Мислење за Антониа Гиговска 02:08:31 Благица Павлоска ја снимал како се разведува 02:11:28 Боки 13 02:14:31 Распадот на А1 Телевизија 02:17:46 Елвир Мекиќ , Врчак и екипа 02:21:00 Што мисли за Онлифенс? 02:22:42 Зоки го избркале од Канал5 02:23:58 "Првата девојка" 02:25:09 Зоки признава кога и зошто почнал да се гледа со мажи 02:28:06 Точно ли е дека работел како макро? 02:29:01 Мислење за Теодора Мартиновска 02:29:48 Зошто Лила Филиповска носи перика? 02:30:46 Добива награда за најдобар естраден новинар на Балканот 02:34:10 Како Ноне паднала во море во живо на вести 02:35:56 Наша мисица се тепала со гркинка за популарност 02:36:57 Настапи во Будва 02:37:25 Повлекување од шоу бизнис сцената 02:39:50 Миа Костова 02:40:15 Задруга и реални шоуа во Македонија 02:40:48 Најтешкиот период во неговиот живот 02:46:23 Се кае ли за нешто? 02:49:36 Што прави денес Зоки? 02:51:25 Краен дел зезанции

MARIJA LUISA PROGOVORI ZA EKSPLICITNOTO VIDEO KOE I GO OBJAVIJA..

115340
1583
105
02:24:21
15.09.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Louie Mitrevski €340 2. Mandanata Slave Kostadinov €120 3. Konstandin $115 4. Zivko Janev €100 5. No Name €90 6. Louie Mitrevski €80 7. Boys €70 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Најавна шпица 02:41 Четврта епизода на Bez Limit 06:10 Најава на гостинката, пејачката Марија Луиса 08:09 Минатото на Зоки и Марија Луиса 11:28 Која е Марија Луиса од Битола? 14:47 Марија, најозборувана пејачка на естрадата 17:32 Убави спомени од Битола, прва симпатија, прво работно искуство 21:10 Потребна е храброст да бидеш пејачка, почетоците на кариерата 29:09 Караницата со Тара Симов 32:35 Што е најважно за голем бакшиш? Непријатни случки од настапи 37:17 Идни планови, прва песна со Роберт Билбилов, концерти во Австралија 45:12 Мажите пејачи се почитувани, жените заработуваат повеќе 46:51 Песните на Цеца, стилот на Карлеуша 48:30 За пријателството со Давид Давидовски 49:47 Дали Марија Луиса е сама? - Ги носам во хотел, им плаќам да си одат! 54:10 Помлади неискусни vs. постари искусни мажи, секс во тројка 59:41 Непристојни понуди – приватни, професионални 01:01:00 Тоше – омилената секс играчка на Марија Луиса 01:04:49 Објавување на секс видео и последиците од токсичната врска 01:18:30 Прашања од гледачите 01:26:07 Мислење за OnlyFans, ставање на силикони, женети мажи, порничи 01:40:49 Голем бум со музика или селење во Грција, успехот на српската музика 01:48:49 Случката за пари од кеса со човекот од Авганистан 01:55:41 Мислење за Сани Гроздановска и помладите колешки 01:59:55 Глумење оргазам, предигра, доминација, фетиши 02:10:38 Dance Challenge во студиото 02:18:38 Каков тип на мажи сака Марија Луиса? 02:22:31 Марија Луиса за крај

Kidnapiran Stefan Lazarov!!! *ne zavrshi dobro*

85922
3374
99
00:14:50
20.07.2021

Instagram - 🤍_mandar.v 🤍 Video edit by:Darko Jovanovski & Aleksandar Simeonovski 🤍 🤍

LAZAROV - Ti (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

242515
8980
353
00:02:51
18.07.2021

Publishing & copyright - CHANNEL LAZAROV /All rights reserved Spotify: SOON... Music by: Tasko Lyrics by: Tasko & LAZAROV Arrangement by: Ivan Jovanov - Iwayo Mix & Master: Ivan Jovanov - Iwayo Back vocals: Lara Ivanova Directed by: Darko Jovanovski & LAZAROV Filmed and edited by: Darko Jovanovski

BEZ LIMIT - TAJNIOT ZIVOT NA AGNESA ORGANDZIEVA!

119043
1163
85
02:38:34
11.03.2023

Доколку сакате да го поддржите ПОДКАСТОТ можете со донација преку: Paypal: 🤍 или Преку Super Thanks или Super Chat »»»🖱️ SOCIAL MEDIA: 🖱️««« »📷 Instagram: 🤍 »📷 Facebook: 🤍 Top Donators (SuperChat + Paypal): 1. Mandanata Slave Kostadinov €120 2. Zivko Janev €100 3. No Name €90 4. Boys €60 5. Mihajlo Gjeorgjievski €50 6. Anna N. €45 7. Dejvi Iliev €30 ━━━━━━━━━━━━━ ПРАВИЛА НА СТРИМОТ !! → Не е дозволено !! • Говор на омраза! • Рекламирање! • Спамање! • Барање СУБСКРАЈБ! • Пцуење! • Расизам! 00:00 Почеток, најава и претставување на Агнеса 08:00 И направи ли услуга Роберт со разводот 18:40 Која и е амбицијата 20:30 Дали добива безобразни пораки 21:40 За нејзиниот живот 22:47 Работела во Пуик 25:28 Инспирација е за жените да бидат силни кога се разведуваат 29:30 Агнеса и инфлуенсерство 30:30 Какви пораки добива Агнеса 35:00 Инфлуенсерство 38:40 И се слошило на концертот на Карлеуша 41:50 Што мисли за Цеца 43:08 Мислење за Сергеј Варошлија 55:00 За разводот и дали била напаѓана од јавноста 56:40 Прашања од фанови 58:20 Колку пари добил Зоки во казино 59:30 Дали троши многу пари на брендирана гардероба 01:00:00 Зоки носи фејк гардероба? 01:01:10 Шутка 01:02:30 Разводи 01:04:18 Што е добар рецепт за добар брак 01:08:35 Кога жените сакаат повеќе секс 01:11:05 Каков тип на мажи сака 01:11:55 Дали има купено следбеници на Инстаграм 01:13:29 OnlyFans 01:14:53 Што е најважно кај маж за да привлече една жена 01:16:20 Прашања од фанови и доделување ваучери 01:21:50 Што е за Агнеса романтична вечера 01:24:29 Постојат ли џентлмени во Македонија? 01:27:04 Кои и се плановите на Агнеса на бизнис поле 01:28:08 Што е фистинг 01:28:44 Агнеса извади змија 01:31:51 Како се чува змија 01:32:55 Нејзиниот мајстор доживеал несреќа поради змија 01:34:51 Колку е стара змијата и како се вика 01:36:02 Зошто купиле змија и од каде 01:38:22 Случка во Лас Вегас 01:42:26 Дали била во стриптиз клуб и ја споредиле со порно актерка 01:46:00 Татко и ја истепал поради тоа што се сликала по купаќи 01:47:00 За моментите кога била Мис на Македонија 01:48:10 Интересен момент во Чикаго 01:51:50 За ќерките и нивното воспитување 01:52:40 Зоки извадил текст дека агнеса имала извадено ребро 01:53:10 Дали сака уште едно дете 01:53:30 Добила поклон од 15,000 евра 01:54:40 Најзгодни мажи за Агнеса на естрадата 01:56:30 Не може да најде чистачка бидејќи чува змија 01:57:40 Признава дека Роберт Орданоски ја изневерил 01:59:29 Отворени врски 01:59:40 Дали направила скандал кога дознала за неверството 02:01:30 Прва љубов, повратила после првиот бакнеж 02:05:00 Најлоша случка на прв состанок со дечко 02:10:00 Како до успешна врска 02:16:25 Што би направиле со 100милиони долари 02:19:20 Постои ли машко - женско пријателство 02:20:50 Разни теми и прашања од публика

Кој ме познава подобро!? *MICI vs LAZAROV*

67444
1961
26
00:14:01
27.08.2022

Instagram - 🤍_mandar_v 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
lazarov наша жизнь НАЙДИ ПРЕДАТЕЛЯ мод arizona u2 sing 2 Как открыть редактор реестра open source bulk image downloader SKZ кофе как снять зубную боль samsung galaxy a33 5g игра в кальмара roblox shreya jain music rajesh hamal quiz грамотные Working r влог из сочи mrrhino видео реакция