Arjan konomi

Arjan konomi смотреть последние обновления за сегодня на .

Rudina - Nga Poli i Veriut në Polin e Jugut/ Udhëtimet e Arjan Konomit me aventura dhe të papritura

17513
95
50
00:21:52
07.11.2023

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Në studio: Arjan Konomi Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Ndryshimi i përfolur i Arjan Konomit, opinionisti shuan kuriozitetin

54411
199
75
00:08:30
07.11.2023

Një udhëtim vertikal nga Poli i Veriut drejt atij të Jugut është aventura e madhe që ka ndërmarrë Arjan Konomi. Opinionisti ka shëtitur vende të ndryshme dhe ka përjetuar shijen e kulturave por ndërkohë udhëtimi e ka mbajtur për një kohë të gjatë larg ekranit. Për herë të parë pas kthimit në Shqipëri, ai vjen në studion e “Rudina” në Tv Klan. Konomi thotë se udhëtimi i ka shërbyer për t’u relaksuar e për të medituar, por Magjistarit nuk i shpëton edhe rifreskimi i pamjes së tij. Rudina Magjistari: Ej të shikoj edhe shumë në formë, nuk e di, ka ndodhur një ndryshim. Arjan Konomi: Po kanë ndodhur ca ndryshime. Rudina Magjistari: Se ka ndryshuar Arjan Konomi në portret shumë. Çfarë ka ndodhur? Arjan Konomi: Është folur shumë dhe mua më vjen për të qeshur dhe kënaqem edhe me komentet se ne shqiptarët shquhemi për të bërë komente edhe pikante, ngacmuese, ironizuese. Një fantazi që duhet të vijë nga folklori popullor i dikurshëm që kemi patur shumë të pasur dhe tani është transformuar në këto komente. Më vjen për të qeshur ndonjëherë dhe qesh duke i lexuar, por nuk merrem me gjëra të vogla ndërkohë që… Rudina Magjistari: Tani na trego çfarë ke bërë po lëri këto… Arjan Konomi: Po kam bërë flokët në radhë të parë. Jam me flokët e vëna, të miat për herë të parë pas një jete dhe shpëtova se vetëm qerosët më kuptojnë se çfarë do të thotë për meshkujt. Me humor, Konomi shton se mezi pret të shohë komentet dhe se “vetëm qerosët lejohen” por më pas shpjegon edhe ndikimin e këtij ndryshimi të pamjes. Arjan Konomi: Të gjithë e duan këtë gjë, sidomos për meshkujt dhe kur janë të rinj, ndihen të rinj është një vuajtje shumë e madhe që të ndikon në atë vetëvlerësimin e vetes. Femrat nuk e kuptojnë kurrë, ndoshta kush mund të ketë probleme, të rralla janë femrat që mund të kenë probleme me rënie flokësh, por për djemtë është shumë e rëndësishme. Të gjithë e vuajnë, kush e jep veten, kush nuk e jep por të gjithë e kanë ëndërr që ta bëjnë atë gjë ndaj mos ngurroni se janë bërë edhe mjetet e teknologjisë shumë të thjeshta dhe pas gjithë këtyre fjalëve që the ti që kam ndryshuar për mirë ndihem një njeri tjetër komplet. #Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! #arjankonomi Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Arjan Konomi flet për gjithë ndryshimet e tij në pamje kohët e fundit! – ja çfarë ka bërë!

4549
13
3
00:02:01
08.11.2023

#arjankonomi #topchannel #lajme Pelqeni dhe shpërndani videot tona Subscribe YouTube: 🤍 Follow Instagram: 🤍 Follow TikTok: 🤍

Arjan Konomi vë në dyshim ndjenjat e Luizit për Kiarën... - Më lër të flas

220767
2319
79
00:00:26
31.03.2023

"Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Arjan Konomi reagon për herë të parë pas ndryshimit drastik në pamje

5723
16
4
00:01:19
26.09.2023

#arjankonomi #albaniansdoitbetter Mirësevini në Albanians Do It Better destinacioni i fundit për lajmet e të famshmëve ne Youtube! Kanali jonë është i përkushtuar për të shfaqur thashethemet, skandalet dhe triumfet më të fundit të yjeve tuaj të preferuar, të gjitha nga një këndvështrim unik shqiptar. Ne krenohemi që jemi burimi kryesor me një ekip gazetarësh dhe personash të aferm me vipat (insiders) qe ju mbajnë të informuar mbi ngjarjet më të fundit në botën e showbiz-it ne Shqiperi. Ketu do te gjeni lajme per Luiz Ejlli, Kiara Tito, Olta Gixhari, Efi Dhedhes, Kristi Aliaj, Dea Mishel, Bora Zemani, Arbana Osmani, Olsa Muahmeti, Luana Vjollca, Marina Vjollca, Alekta Vejsiu, Ardit Gjebra, Blendi Fevziu, Grida Duma, Lori Hoxha, Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha, Noizy, Stresi, Elvana Gjata, Armaldo Kllogjeri, Keisi Medini, Ronaldo Sharka, Jori Delli, Einxhel Shkira, Perputhen, Big Brother Vip, Dancing With The Stars Albania etj...

Arjan Konomi:U bera si Italian per te shpetuar nga Serbet.Ja cfar me ben kur kuptuan qe jam Shqiptar

366373
2708
105
00:04:33
26.02.2021

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

518689
5320
292
00:03:21
22.02.2021

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Rikthehet këtë sezon si opinionist/ Jua thotë vetë Arjan Konomi..

2417
6
0
00:01:23
24.09.2023

Nese ju pelqeu kjo video beni LIKE/SHARE! Per te tjera video ne vazhdim klikoni butonin 'SUBSCRIBE' dhe 🔔 per te marre informacionin te paret ne kohe reale! Per bashkepunime na kontaktoni ne adresen metropol_tv🤍hotmail.com Nderkohe na gjeni edhe ne facebook; 🤍 🛇 Ndalohet vjedhja e videove, perdorimi i tyre pa leje!

E keni pare ne Perputhen ,po shikoni cfar kishte bere Arjan Konomi per UÇK-në !

137008
1347
113
00:01:38
24.02.2021

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Ne Shtepine Tone, 16 Maj 2018, Pjesa 1 - Në shtëpinë e Arjan Konomit

412863
2333
235
00:46:01
16.05.2018

Arjan Konomi prej kohësh tashmë ka vendosur që të jetojë në shtëpinë që ka trashëguar në Vuno! Bën një jetë të qetë larg kryeqytetit aty ku ai ka gjetur qetësi dhe shumë kujtime të fëmijërisë. Do të shohim se si e ka ruajtur aq mirë identitetin e shtëpisë së tij shumë vjeçare duke bërë një restaurim të kujdesshëm dhe me vlerë! Shtëpia me portë blu është ajo e Arjanit dhe të gjithë e njohin sepse sipas tij është gjithmonë e hapur për miq të mirë! 🤍

Arjan Konomi ka ndryshuar aq shumë sa njerëzit nuk po e njohin me..

449
1
0
00:01:14
23.09.2023

Nese ju pelqeu kjo video beni LIKE/SHARE! Per te tjera video ne vazhdim klikoni butonin 'SUBSCRIBE' dhe 🔔 per te marre informacionin te paret ne kohe reale! Per bashkepunime na kontaktoni ne adresen metropol_tv🤍hotmail.com Nderkohe na gjeni edhe ne facebook; 🤍 🛇 Ndalohet vjedhja e videove, perdorimi i tyre pa leje!

Arjan Konomi dhe Petro perplasen keq në program, duke kaluar çdo kufi - Ep.82 Përputhen 09/01/2023

341512
1637
333
00:54:52
09.01.2023

Një diskutim i ashpër ndodh sot në studion e Për'puthen, midis opinionistit Arjan Konomi dhe njërit prej konkurrentëve, Petros. Si kurrë më parë, ky debat ka kaluar çdo kufi... Por çfarë u bë shkak për këtë debat dhe si do të reagojë pjesa tjetër e studios? Bora Zemani feston ditëlindjen dhe surpriza e përgatitur për të në studio, pason me një reagim për të mos u humbur nga ana e moderatores! Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Portokalli, 30 Tetor 2011 - Arjan Konomi i ftuar me Arjan Konomin imitues dhe moderatoret

163297
1103
35
00:07:00
09.08.2016

Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak me frutin ekzotik "portokall", por me ngjyren portokalli te semaforeve te rruges. Kjo lidhet me realitetin shqiptar, i cili shpesh duket si nje makine e ndaluar ne nje semafor te mbetur ne ngjyren portokalli, gje qe nuk e lejon as te shkoje perpara, por as te kthehet prapa. Personazhet e "Portokalli" jane njerez te mbetur pikerisht ketu, ne kete pike kritike, me hallet e tyre te perditshme, te cilet, sic ndodh ne nje kryqezim rruge, perballin fatet me njeri-tjetrin.

Arjan Konomi: "Luizi s'e ka përmendur Kiarën në këngë, mos do ndahen?" - Më lër të flas

7621
37
7
00:01:57
31.03.2023

"Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

A është “shpërfytyruar” Arjan Konomi?

799
2
0
00:04:25
05.10.2023

- - - Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të pacensuruara…Mirë, ndoshta pak të censuruara. Cila kanë qenë temat kryesore të kësaj jave?! Jonida Aliçkolli Lei Kraja Dj Ankloe 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #pardonmyfrench

O idiot, o injorant përse shpërthen në ofendime Arjan Konomi?

375541
1804
333
00:23:30
14.09.2020

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Arjan Konomi përlotet në Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020, Entertainment Show

196757
1799
89
00:04:31
13.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!

260120
1150
112
00:03:26
06.04.2021

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Arjan Konomi takon kryetarin shqiptar të bashkise në Australi: Është nga Korça, flet shqip

730
4
0
00:03:35
27.09.2023

#albania #bbv #couple #kiara #kiaratito #love #luiz #luizejlli #luizkiara #music #australia #arjankonomi

Vizioni i pasdites - Një vizitë në Vuno tek Arjan Konomi - 18 Shtator 2018 - Show - Vizion Plus

81844
496
17
00:13:09
18.09.2018

🤍 🤍 🤍 Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do te mungojne nga ana tjetër bisedat me personazhe të dashur të ekranit, stili i jetes të se cilëve merret si nje model qe duhet ndjekur nga shikuesit.

Çfarë ka ndodhur me Arjan Konomin?

1096
8
1
00:01:05
22.09.2023

Ish-opinionisti i perputhen Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe prej disa kohësh, ku është zhvendosur dhe ka filluar një jetë të re në Australi. Ai ka qene aktiv në rrjetet e tij sociale, por në shaqjen e tij të fundit ka habitur me pamjen e tij ndjekesit.

Emociounese! Arjan Konomi përlotet në studio: Kisha kohë që... - Më lër të flas

25765
197
19
00:02:18
15.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Olsa Muhameti & Arjan Konomi Olsa Muhameti dhe Arjan Konomi janë rrëfyer pafiltra nga jeta profesionale deri tek jeta personale. Ata kanë patur një përballje mes njëri-tjetrit duke sqaruar disa të vërteta mes tyre. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Çfarë ndodhi? Arjan Konomi “zhduket” nga ‘Përputhen”, prishet kontrata me televizionin e njohur?

10384
41
13
00:01:24
18.04.2023

Çfarë ndodhi? Arjan Konomi “zhduket” nga ‘Përputhen”, prishet kontrata me televizionin e njohur?

I erdhi keq që nuk ishte opinionist në BBVIP? Rrëfehet hapur Arjan Konomi - Më lër të flas

5534
36
2
00:01:32
15.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Olsa Muhameti & Arjan Konomi Olsa Muhameti dhe Arjan Konomi janë rrëfyer pafiltra nga jeta profesionale deri tek jeta personale. Ata kanë patur një përballje mes njëri-tjetrit duke sqaruar disa të vërteta mes tyre. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Kojshia Show - Arjan Konomi i "PERPUTHEN" (Rrefim rrenqethes per viziten tek UCK-ja)

305741
2332
423
01:13:13
21.02.2021

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Arjan Konomi hap dyqanin e tij për veshje

1179
11
1
00:02:04
01.07.2023

Created by InShot:🤍

Arjan Konomi thyen heshtjen, ja Çfare ka ndodhur me te

1381
5
0
00:01:36
27.09.2023

Arjan Konomi thyen heshtjen, ja Çfare ka ndodhur me te

Emocionuse! Sami Lushtaku e Arjan Konomi takohen pas 25 viteve . Ja reagimi i tyre !

14413
43
6
00:08:29
01.11.2022

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri

Arjan Konomi i semure ne gjendje te rende shendetesore ?! (Video e plote) #arjankonomi #showbiz

8780
22
1
00:01:33
23.09.2023

#lajme #lajmeshqip #shqip #tirane #2023 #topchannel #arjankonomi #showbiz

"Thatë që jam plakur”, Arjan Konomi bën ndryshimin drastik në pamje

485
2
0
00:00:43
03.11.2023

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Alban Skënderaj si asnjëherë! Përballja mes Olsa Muhameti & Arjan Konomit me Donaldin-Më lër të flas

378081
3021
232
01:50:40
16.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Olsa Muhameti, Arjan Konomi dhe Alban Skënderaj Olsa Muhameti, Arjan Konomi dhe Alban Skënderaj janë të ftuarit e kësaj puntate speciale në "Më lër të flas", të cilët janë rrëfyer pafiltra nga jeta profesionale deri tek jeta personale. Olsa Muhameti dhe Arjan Konomi kanë patur një përballje mes njëri-tjetrit duke sqaruar disa të vërteta mes tyre. Alban Skënderaj bëhet pjesë e një loje të frikshme, i cili duhet të sfidojë fobinë më të madhe që ka në jetë; që është gjarpëri. Si do reagojë ai? "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Fationi përplaset me Arjan Konomin – Përputhen Prime, 17 Janar 2021

65621
534
31
00:06:40
18.01.2021

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PerputhenPrime#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
arjan konomi 6.25 QapQara non free 한국전쟁 Ringneck 6.25전쟁 휴전선 군사 전쟁 북한군 625 ankermake m5 speed monarch ssd ps5 Разворот wuling подагра vw id.4 اداه