Zemer Luana

Zemer Luana смотреть последние обновления за сегодня на .

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 29 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

52324
720
64
02:33:42
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 15 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

538548
2971
161
02:23:42
16.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Adelina Tahiri, Bujar Qamili, Florjan Binaj, Antonela Berisha, Sabiani, Dren Abazi Këngëtar: Ervis Behari Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #AdelinaTahiri #BujarQamili #FlorjanBinaj #AntonelaBerisha #Sabian #DrenAbazi #ErvisBehari SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

E papritura ndodhi:Në “prank”-un e “Zemër Luana”,Blero zbulon se do martohet në dy muajt e ardhshëm!

12306
54
1
00:02:40
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Deklaratat e papritura në skenën e “Zemër Luana”, me drejtuese Luana Vjollcën, nuk kanë fund dhe tanimë i presim nga momenti në moment. I vendosur në një sfidë të pazakontë, Labi për pak zbuloi një sekret mjaft personal të mikut të tij Bleros. Ai duhet të telefononte një personazh të famshëm e më pas të vendoste kufjet në vesh dhe pa e dëgjuar personin duhet t’i përgjigjej përmes fjalëve të këngëtarit Ermal Fejzullahu. Në këtë moment ai vendosi të telefononte Bleron. E teksa po zhvillohej biseda, Blero i tha se do të martohej pas 2 muajsh, por kur kuptoi se ishte e gjitha një lojë e Labit, ai tha se po bënte shaka… Epo tani po presim çdo të ndodhë vërtet pas dy muajsh!/tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Gold AG bën deklaratën e çuditshme: Në buzë në publik puthen vetëm kafshët!

7079
75
15
00:03:36
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Reperi Gold AG ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Si gjithmonë, Arian Agushi është tejet i rezervuar, ndonëse këtë herë ka vendosur të zbulojë disa nga gjërat e tij personale. Gold AG ka realizuar pyetësorin që nuk duhet t’i përgjigjej me frazat “po, jo, mbase, ndoshta”. Një ndër pyetjet e këtij pyetësori që duhej të realizohej në vetëm 180 sekonda ka qenë: “A do e puthje bashkëshorten në publik?” Por përgjigja e reperit ka qenë paksa shokuese. “Nuk do e puthja gruan në publik, se atë e bëjnë vetëm kafshët”, ka përfunduar reperi. Edhe në rrjetet sociale, ai ruan po të njëjtin profil, duke mos qenë tepër i ekspozuar për jetën e tij personale./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

"Bobi Xhixhi", Pandora & Xhavit Dedej, kolazh muzikor në Zemër Luana

5628
57
6
00:15:28
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Bes Kallaku zbulon foton e pa publikuar më parë me Xhensila Myrtezajn në “Zemër Luana”

5047
28
2
00:01:32
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës, çdo javë ka një spektakël special dhe shumë të papritura. Pjesë e lojërave dhe ngacmimeve, veç të ftuarve, hera herës bëhen edhe kapitenët Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku. Një nga lojërat e Besit ka qenë një përballje me telefon, me Monika Kryemadhin. Besi dhe Monika duhet të hapnin telefonin e tyre dhe të tregonin gjërat e kërkuara nga telefonat e tyre. Për Besin ka qëlluar ikona e “Gallery” dhe sfida për të ishte që duhet të tregonte foton e fundit të pa publikuar me Xhensilën. Besi ka hapur telefonin dhe ka treguar një foto të realizuar në 2 Janar, me Xhensilën dhe vogëlushen e tyre, teksa e ka komentuar, duke thënë: “Kjo foto është realizuar një ditë para se babi të nisej për në punë. Sigurisht që ishte një portret mjaft i veçantë familjar”./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Si rrallëherë, Monika Kryemadhi i bën premtimin romantik Ilir Metës në “Zemër Luana”

8729
34
10
00:03:00
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Monika Kryemadhi ishte e ftuara e drejtueses Luana Vjollca, në spektaklin nën autorësinë dhe moderimin e saj, “Zemër Luana”, në Televizionin Klan. Si asnjëherë më parë do të shohim një Monika shumë ndryshe, e cila ka vendosur të jetë plot alegri e të shijojë spektaklin. Menjëherë pas sfidës së parë, për të fituar më shumë pikë në lojë, të ftuarit u vendosën para dënimit të parë, ku duhet t’i bënin partnerit të tyre të zemrës një premtim dashurie. E para që mori përsipër të bëjë premtimin ishte Monika, e cila menjëherë i rreshtoi disa premtime si: “Nuk do heq dorë nga zgjedhjet, nuk do largohem nga partia…” Por autorja i rikujtoi se duhej dedikim dashurie dhe Kryemadhi i dërgoi një mesazh mjaft emocionues bashkëshortit, ku i tha se pas fëmijëve, vjen Iliri në zemrën e saj./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 1 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan | GËZUAR 2023 !

713325
5247
228
04:24:38
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marina Vjollca, Jul Deda, Visjan Ukcenaj, Rudina Dembacaj, Cubi Metkaj, Andrea Vreto. Këngëtar: Gjyste Vulaj, Artjola Toska, Edi Furra, Valbona Mema. Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MarinaVjollca #JulDeda #VisjanUkcenaj #RudinaDembacaj #CubiMetkaj #AndreaVreto #GjysteVulaj #ArtjolaToska #EdiFurra #ValbonaMema #OlsiBylyku #BesKallaku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Të qeshura pafund: Ermal Fejzullahu & Labinot Gashi premtime për bashkëshortet në "Zemër Luana"

4967
37
0
00:01:10
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 18 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

849421
4441
270
02:52:52
19.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marin, MatoLale, Eli Fara, Eneda Tarifa, Diona Fona dhe Mateus Frroku Këngëtare: Albina Kelmendi Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Me sy mbyllur, Era Rusi fut këmbët në... E pranon te #ZemërLuana: I dashuri artist, plane për fëmijë

5403
20
0
00:07:49
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Era Rusi ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, me autore dhe moderatore Luana Vjollcën, në Televizionin Klan. Këtë herë Era është vendosur në një sfidë që publiku mezi e ka pritur për ta rikthyer në program. Ajo duhej të zbulonte çfarë kishte në kutitë e mistershme, përndryshe duhet t’u përgjigjej pyetjeve për të në këtë sfidë. E tmerruar nga objektet në kuti, Era vendosi të flasë e të fitojë më shumë pikë, ku zbuloi ekskluzivisht për “Zemër Luana” se partneri i saj është artist dhe se do donte shumë një fëmijë për këtë vit: “E dua tani”, përfundoi këngëtarja!/tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 11 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1033496
5973
302
02:29:57
12.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Lumi B, Majk, Bardhi, Trejsi Sejdini, Arta Nitaj, Arta Elezaj Këngëtare: Eranda Libohova Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍 #LuanaVjollca #BesKallaku #OlsiBylyku #LumiB #Majk #Bardhi #TrejsiSejdini #ArtaNitaj #ArtaElezaj #ErandaLibohova

Monika Kryemadhi ka një koment për çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun nga “Zemër Luana”

7190
25
3
00:01:15
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca, në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, në Televizionin Klan. E vendosur përballë një sfide personale, Monika tregoi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve sipas lules që mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e këngëtares Xhensila Myrtezaj, Monika zgjodhi ta vendoste tek lulja “Jasemin”, atë bashkë me Besin. “Xhensilën e njoh si mama, pimë kafe bashkë, si edhe gatuajmë me njëra-tjetrën”, u shpreh Kryemadhi, duke treguar se për çiftin Kallaku ka mjaft respekt./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 6 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

2165635
18501
723
02:49:36
07.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Butrint Imeri dhe Don Xhoni. Këngëtar: Gena #DonXhoni dhe #ButrintImeri kokë më kokë me njëri-tjetrin! Një spektakël i tejmbushur me lojra, sfida, pyetje pikante, muzikë të mirë, performanca të mëdha dhe shumë argëtim! Cili u shpall fituesi i episodit të parë? Ndiqni emisionin e plotë Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

“Zemër Luana”/ Monika Kryemadhi krahason Edi Ramën me kungullin: “Është i madh, por …”

3941
13
9
00:01:13
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Një ndër të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca në programin e saj “Zemër Luana”, në Televizionin Klan, ishte Monika Kryemadhi. Deputetja e Partisë së Lirisë zbuloi se di të jetë mjaft sportive dhe është përshtatur mjaft mirë me të gjitha sfidat e lojërat në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Në lojën personale, Kryemadhi zbuloi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve, sipas lules që ajo mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e Kryeministrit Edi Rama, Monika e pati një krahasim për të cilin u shpreh kështu: “Rama është kungull; është i madh, por qull nga brenda”, u shpreh Kryemadhi. Para se të vendoste kungullin, Erion Isai ia hoqi vazon e kastravecit./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 20 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1290550
10388
392
02:15:24
21.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi, Dj PM dhe Sarah Berisha. Këngëtar: Rita Haziri & Fidan Gashi Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 27 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1137907
7339
483
02:53:40
28.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Enisa, Fifi, Big Mama & Poni. Këngëtar: Afrim Muçiqi, Pajtim Struga, Sidrit Bejleri, Hysni Alushi & Enkelejda Arifi. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 8 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

425077
2386
113
02:10:39
09.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Nik Xhelilaj, Irini Qirjako, Sara Kolami, Bujar Asqeriu Drejtuesja Luana Vjollca gjithmonë di si të na surprizojë me programin nën autorësinë dhe moderimin e saj, “Zemër Luana” në televizionin Klan. Edhe kete të diel mbrëma na presin të papritura dhe çfarë nuk do të ndodhë në skënën gjigante të spektaklit të argëtimit. Mjafton vetëm një sekret që do u themi dhe do e kuptoni sa natë plot çmenduri do të jetë! Gjejeni pak se me cilin personazh të famshëm do të puthet në buzë këngëtarja Irini Qirjako? Mendoni se është vajzë apo mashkull i famshëm i showbiz-it personi që Irini puthi në buzë falë një dënimi nga “Zari i puthjeve” në Zemër Luana? Për herë të parë në një spektakël argëtimi në Shqipëri vjen në skenën e “Zemër Luana”, ylli shqiptar, aktori me famë ndërkombëtare Nik Xhelilaj, i cili do të zbulojë shumëçka sonte mbrëma. Në panel të ftuar do të jenë edhe aktorja e modelja Sara Kolami si edhe Bujar Asqeriu, të cilët janë pjesë e kastit të filmit “Policë për kokë”. Kush do të jetë “policia seksi” që do të “marroset” pas aktorit Xhelilaj? Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 22 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

537606
3635
269
02:50:53
23.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Ermal Fejzullahu dhe Labinot Gashi përfunduan në burg në Zvicër! Zbulojnë historinë në “Zemër Luana”

2296
6
0
00:01:06
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Këtë të diel në “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës ka patur mjaft argëtim dhe një spektakël të vërtetë. Por sigurisht nuk kanë munguar as rrëfimet e sinqerta. Një ndër to ka qenë edhe një histori e Labinot Gashit me Ermal Fejzullahun. Ermali ka treguar se ka përfunduar 24 orë në burg në Zvicër me Labin, ku shkak është bërë viza e gabuar. Më tej Ermali ka thënë: “Shqiptarët janë spiuna pa lekë, e na kanë paditur”. Të ftuarit kanë treguar po ashtu se brenda qelisë ka patur sekuenca mjaft argëtuese, duke e cilësuar këtë thjesht si një aventurë. Një moment ky i sinqertë, që duket se tashmë Ermali dhe Labi e kanë kaluar në kujtimet e tyre dhe kanë kaluar vetëm 24 orë, pasi është sqaruar situata që ata kanë lënë qelinë./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 4 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

862483
5057
274
02:32:57
05.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Semi Jaupaj, Irkenc Hyka, Zaimina Vasjari & Kanita. Këngëtar: Lorenc Hasrama & Stiv Boka Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

“Zemër Luana” | Sipas Ermal Fejzullahut “më e mira” e showbiz-it shqiptar përveç Arianës, është…

1582
9
0
00:00:55
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Mbrëmja e sotme në “Zemër Luana” ka nisur me muzikë të mirë dhe shumë argëtim. Ndër të ftuarit e autores dhe moderatores Luana Vjollca ka qenë edhe këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili ka qenë mjaft i sinqertë në sfidat e sotme. Në sfidën e tij të personalizuar me një pyetësor, me titujt e këngëve të tij, nëse nuk përgjigjej ai duhet të pinte shotsa. Në pyetjen mbi titullin e këngës “Ma e mira”, Ermalit iu drejtua kjo pyetje: “Ermal, sipas teje cila nga vajzat e famshme VIP është “më e mira” e showbiz-it shqiptar, përveç Arianës dhe pse?” Përgjigja e Fejzullahut ishte emri i ish-presidentes Atifete Jahjaga, presidentja e parë femër e Republikës së Kosovë./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Prishet miqësia mes Ledrit, Lumit dhe Ermalit? Reagon Ermal Fejzullahu!

2759
9
0
00:01:14
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Një ndër të ftuarit e sotëm në “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës, ka qenë këngëtari mjaft i dashur i publikut Ermal Fejzullahu. Një tip sportiv dhe mjaft i pëlqyer, Ermali ka realizuar një lojë me shots-a, ku duhet t’u përgjigjej pyetjeve krijuar nga këngët e tij. “Nga të gjithë “dostat”, miqtë që ke, cilin do veçoje si mik për kokë dhe cilit do i jepje një këshillë si mik se nuk e ka mirë kështu siç po vazhdon…?”, ka qenë pyetja së cilës Ermali ka refuzuar t’i përgjigjet duke pirë një shots. Por kaq mjaftoi që të nënkuptohet se miqësia mes Ledrit, Ermalit dhe Lumi B është ftohur, pasi edhe Lumi, i ftuar kohë më parë në “Zemër Luana” ka bërë të njëjtin reagim. Gjithsesi mbetet për t’u parë, se mund të jetë edhe fakti që Ermali thjesht nuk i ka ndarë miqtë e tij nga njëri-tjetri./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Sa më shumë sy të qeshur! “Zemër Luana” ja dedikon fitoren e sotshme një tjetër familje në nevojë!

847
6
0
00:01:33
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Sigurisht që lufta e fitores në “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim nga Luana Vjollca është tejet e madhe mes dy skuadrave Luanët e Verdhë dhe Luanët e kuq. Por në fund, një gjë e tyre është e përbashkët: Kjo fitore prej disa javësh tashmë i dedikohet familjeve në nevojë. Luana Vjollca ka vendosur që çdo javë të përzgjedhë një familje, të cilës i dhurohen disa prej gjërave që ata kanë më shumë nevojë, përfshirë ushqimet, veshjet, por edhe vizita apo këshillime mjekësore. Këtë javë është përzgjedhur familja Bala, e cila ndodhet në rrethinat e Tiranës. Një nënë e vetme që po rrit pa asnjë mbështetje katër fëmijët e saj, është gëzuar nga ndihma e “Zemër Luana” në bashkëpunim me pastiçerinë “Mon Amour”, e cila i ka dhuruar ushqime çdo muaj për një periudhë një vjeçare. Një gjest ky mjaft i rëndësishëm, për të cilin Luana përdor dritaren e saj mediatike, për të gëzuar dhe për të parë sa më shumë sy të buzëqeshur!/tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Melinda i kërkon bashkëpunim Luana Vjollcës dhe tregon se nuk do të bashkëpunonte kurrë me Tayna-n

27460
226
29
00:01:26
23.01.2023

Mbrëmja e sonte ka qenë një spektakël i vërtetë në “Zemër Luana” në Tv Klan. Një ndër të ftuarat speciale të këtij episodi ka qenë ekskluzivisht reperja Melinda Ademi. Melinda nuk ka qenë aspak e rezervuar për të dhënë maksimumin e saj. Një ndër lojrat më të forta është edhe ajo e tortave, ku personazhet duhet të përgjigjen pyetjeve të vështira ose duhet të bëhen pis me tortë. “Melinda je një ndër reperet që ka korrur shumë sukses dhe je mjaft e dashur për publikun ama siç e dimë të gjithë në showbiz ka shumë xhelozi dhe konkurrencë. Ndaj ne sonte në “Zemër Luana” duam të na tregosh se pse përveç Nora Istrefit, ti nuk ke bashkëpunime me vajza, por ke zgjedhur vetëm me artistë meshkuj. Si edhe duam të na tregosh se me cilën prej këngëtareve shqiptare nuk do e bëje një bashkëpunim dhe cilën do e ftoje tani live nga skena e “Zemër Luana”. Ndaj përgjigjen ose festo ditëlindjen”, ka qenë pyetja për Melindën. Ajo është përgjigjur duke treguar se ndoshta nuk ka patur ndonjë ftesë nga të tjera vajza, por ajo do të bëjë një bashkëpunim me Rinën, ku gjithashtu ka ftuar dhe Luanën për një bashkëpunim, duke treguar në anën tjetër se nuk do të bashkëpunonte asnjëherë me Taynan. Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Gold AG zbulon personazhet që kanë nderuar vendin dhe atë që u ka marrë fytyrën shqiptarëve!

2013
12
1
00:01:45
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Mbrëmja e sotme në “Zemër Luana” ka nisur me muzikë të mirë dhe shumë argëtim. Ndër të ftuarit e autores dhe moderatores Luana Vjollca ka qenë edhe reperi Gold AG. Ai është bërë edhe pjesë e lojës në fund, “Në Gojë të Luanit”, ku Gold Ag duhej t’i përgjigjej një pyetjeje, ose të bëhej pis. “Ti je një nga reperët që ndër vite ke qëndruar brenda kornizave të tua dhe shumë serioz. Ndaj ne sonte në “Zemër Luana” duam të dimë emrin e personazhit shqiptar që për ty është nder i vendit dhe emrin e personazhit shqiptar që sipas teje na ka marrë fytyrën!”. Ka qenë kjo pyetja, ndërkohë që Gold Ag ka përzgjedhur si nder Adem Jasharin dhe si personazh që i ka marrë fytyrën vendit, Rrahman Morinën. Rikujtojmë se Rrahman Morina ka qenë politikan i Partisë Komuniste të Kosovës, që ka bashkëpunuar me Serbinë dhe është quajtur tradhtar i Kombit./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

“Nuk e kam falenderuar kurrë”, Ermal Fejzullahu emocionon me fjalët për personin e zemrës

3040
24
1
00:01:38
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Ermal Fejzullahu ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, me autore dhe moderatore Luana Vjollca, në Televizionin Klan. Këngëtari këtë mbrëmje në sfidën e tij të personalizuar foli për jetën personale, për projektet e reja, por jo vetëm kaq. Në pyetjen mbi titullin e këngës “Përjetësi”, Ermalit iu drejtua kjo pyetje: “Cilit njeri do i jesh mirënjohës në “përjetësi” dhe për cilën arsye?” Në këtë moment, Fejzullahu vendosi t’i dedikojë mamasë së tij, Nerës, një falenderim për herë të parë nga një studio televizive. “I falenderohem nënës përjetë, s’e kam falenderuar kurrë, por falë asaj jam këtu ku jam”, përfundoi Ermali në “Zemër Luana”./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Melinda Ademi në sfidën e Paintball - ZEMËR LUANA 22 Janar 2023, Entertainment Show

188804
1710
229
00:10:48
23.01.2023

#MelindaAdemi #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 25 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

303154
2263
117
01:51:43
26.12.2022

#LuanaVjollca zgjedh dhuratën më të bukur për Krishtlindje: Sot “Zemër Luana” i dedikohet shtëpisë së të rinjve dhe të moshuarve! #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Këngëtar: Luar, Denisa Gjezo, Redon Makashi Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Ndonëse kundërshtare, Monika Kryemadhi habit me krahasimin për Grida Dumën në “Zemër Luana”

3020
6
5
00:00:53
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka qenë një ndër të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca në programin e saj, “Zemër Luana” në Televizionin Klan. Monika ka qenë mjaft sportive dhe është përshtatur mjaft mirë me të gjitha sfidat. E vendosur përballë një sfide personale, deputetja zbuloi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve sipas lules që ajo mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e kundërshtares së saj në politikë, Grida Duma, Monika zgjodhi ta vendoste tek lulja “Manushaqe”, duke e komentuar se, si lulja e cila përballon çdo stinë; njëjtë e fortë është edhe Grida./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 13 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

805512
5192
367
01:59:13
14.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Albërije Hadërgjonaj dhe Ermal Mamaqi Këngëtar: Orgesa Zaimi & Olimpia Smajlaj. Të tjerë: Eglein Laknori, Belinda Dragoti. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Sfida e Paintball, Matolale & Marini, Zemër Luana, 18 Dhjetor 2022, Entertainment Show

125939
1257
379
00:12:26
18.12.2022

#Matolale #Marin #Paintball #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Mes Besit dhe Olsit ja kë zgjedh Erioni Isai si aktorin më të mirë!

2386
4
1
00:01:38
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Kryetari i Bashkisë së Kolonjës, njëherësh dhe aktor i njohur, Erion Isai, ka qenë mbrëmjen e sotme një ndër të ftuarit e emisionit “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Sigurisht që asnjë prej të ftuarve nuk u ka shpëtuar ngacmimeve të Lilut, e cila ka vendosur t’u realizojë një lojë: Sfidë apo e vërtetë! Teksa Erionit i ka rënë e vërteta, ai duhet t’i përgjigjej pyetjes se cili prej Besit dhe Olsit është aktor më i mirë, pasi vetë ai ka punuar me të dy. Erioni ka zgjedhur Besin duke thënë se Besi është mësuesi i Olsit, pasi ai e ka mësuar dhe e ka përkrahur. Por nuk ka munguar as batuta e Olsit, i cili ka thënë: “Ndonjëherë nxënësi bëhet më i mirë se mësuesi”. Sigurisht që më tej ka treguar për miqësinë e të treve, ama nuk ngurron të shprehë se ka qenë Besi ai që ka besuar tek talenti i Olsit. Gjithsesi nuk ka mbetur me kaq, pasi ngacmime ka patur edhe më tej, jo vetëm për Erionin, por për të gjithë të ftuarit e tjerë./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Nga Ilir Meta tek Edi Rama, Monika Kryemadhi rendit liderët në “Zemër Luana”

1315
3
4
00:01:23
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka qenë një ndër të ftuarat e emisionit “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Monika ka qenë mjaft sportive dhe është përshtatur mjaft mirë me të gjitha lojërat. Sigurisht që ajo nuk i ka shpëtuar as lojës së fundit “Në gojë të Luanit”, ku Monika duhej t’i përgjigjej një pyetjeje të vështirë, ose duhej të bëhej pis nga goja e Luanit. Pyetja për Monikën ka qenë: “Monika, ti ke treguar se një femër mjaft e fortë dhe një lidere për partinë tuaj dhe jo vetëm. Ndaj ne sonte në “Zemër Luana” duam të na rendisësh këta liderë, nga ai më i forti e që frymëzon më shumë popullin, tek ai më i dobëti, sipas teje: Erion Veliaj, Sali Berisha, Lulzim Basha, Edi Rama, Ilir Meta.” Monika ka thënë: “Sigurisht që i pari është Ilir Meta, pas tij Sali Berisha, duhen shumë vende bosh dhe më pas, Luli, Rama dhe Veliaj”. Pritej që të ishte kjo zgjedhje, si shkak i ngjarjeve të fundit politike të ndodhura në vend./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Drejt ndarjes me partnerin, Adelina Tahiri rrëfehet ekskluzivisht për “Zemër Luana”

185859
813
85
00:12:49
16.01.2023

#AdelinaTahiri tek #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Adelina Tahiri, Bujar Qamili, Florjan Binaj, Antonela Berisha, Sabiani, Dren Abazi Këngëtar: Ervis Behari Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #AdelinaTahiri #BujarQamili #FlorjanBinaj #AntonelaBerisha #Sabian #DrenAbazi #ErvisBehari SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Gjyste Vulaj - Kolazh tek 'ZEMËR LUANA' Tv Klan | GËZUAR 2023 ! (Live Performance)

1728441
4480
379
00:09:13
03.01.2023

#GjysteVulaj #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

“Zemër Luana”/ Sipas Monika Kryemadhit, Lulzim Basha është “presh”: “Fluturon vetë dhe na …”

2300
8
2
00:00:44
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Një ndër të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca në programin e saj “Zemër Luana”, në Televizionin Klan, ishte Monika Kryemadhi, deputetja e Partisë së Lirisë. Ajo zbuloi se di të jetë mjaft sportive dhe është përshtatur mjaft mirë me të gjitha sfidat e lojërat në program. Në sfidën personale, deputetja zbuloi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve sipas lules që ajo mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e Lulzim Bashës, Monika e pati një krahasim për të cilin u shpreh kështu: “Lul Basha, është presh, fluturon vetë dhe na merr ne të gjithëve bashkë”, përfundoi Kryemadhi./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Kapitenët zihen kush është “luani”, Luana: Disa lindin LUAN, disa duan të bëhen! - Zemër Luana

11512
70
5
00:02:48
22.01.2023

Ka startuar spektakli i argëtimit të së dielës mbrëma “Zemër Luana” nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës në televizionin Klan. E si gjithmonë në hapje të programit shohim dy kapitenët e skuadrave “Luanët e kuq” me Bes Kallakun dhe “Luanët e verdhë” me Olsi Bylykun që “grinden” se kush do të fitojë dhe për këtë duhet autorja Luana që të vendosë qetësinë në studio se dyshja nuk përmbahen. Këtë herë ata kishin një “problem” kush prej tyre ishte “luani”, pasi moderatorja i thirri për në skenë “Zemer Luaneeee!”. Mirëpo doni të dini përgjigjen që u dha Luana pasi kapitenët po tentonin të “ulërinin” si “luan” secili më fort? “Disa lindin “luan” disa duan të bëhen “luan”, por të jesh mbret s’ka nevojë t’i biesh gjoksit e ta thuash! Mos harroni se mbretin e luajnë oborrtarët!”, përfundoi autorja Vjollca, duke filluar menjëherë mbrëmjen pas duartrokitjeve të forta të publikut pas deklaratës. #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Melinda Ademi - "Melodia" LIVE Performance në 'Zemër Luana' - Tv Klan

37603
682
49
00:04:31
22.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #tvklan #melindaademi Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Zemer Luana Evan Rachel Wood MANIYASCREEN CHALLENGE заземление в рэйки Realme 6 Frp Unlock 콘셉 fedora 32 uum с днем дружбы 2 way crossover выживание в тайге пикули иностранный агент plex app repair discord Qusar hil blur установка windows с флешка xrom knopka Imbel рэдди