Shiko Kush Luan

Shiko Kush Luan смотреть последние обновления за сегодня на .

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 29 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

65201
829
71
02:33:42
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 22 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

538149
3638
270
02:50:53
23.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 17 Tetor 2020, Entertainment Show

1522327
8329
750
02:26:08
18.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen ÇelaIrgen Çela Të ftuar: Ardian Bujupi, Finem, Klodiana Shala, Arta Nitaj, Arlinda Dudaj, Adriana Matoshi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 15 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

538637
2973
161
02:23:42
16.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Adelina Tahiri, Bujar Qamili, Florjan Binaj, Antonela Berisha, Sabiani, Dren Abazi Këngëtar: Ervis Behari Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #AdelinaTahiri #BujarQamili #FlorjanBinaj #AntonelaBerisha #Sabian #DrenAbazi #ErvisBehari SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020, Entertainment Show

3482528
24876
3024
02:46:17
13.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 7 Nëntor 2020, Entertainment Show

1330335
7777
811
02:21:27
08.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Elita Rudi, Gjiko, Milaim Zeka, Edlira Qefalija, Naim Abazi, Mihrije Braha Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 21 Nëntor 2020, Entertainment Show

978351
5152
536
02:29:54
22.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ervin Salianji, Valbona Mema, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Young Zerka, Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani, Meridian Ramçaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

1380254
7011
445
01:50:30
27.10.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Venera Lumani, Lind Islami, Bedri Islami, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Mozzik, Getinjo Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 9 Nëntor 2019, Entertainment Show

722051
3295
315
01:58:24
10.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Samanta Karavella, Onat, Rovena Dilo, Hitman, Rolla, Devis Xherahu, Stresi,Leonora Poloska Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 2 Nëntor 2019, Entertainment Show

1064684
5055
393
01:53:35
03.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Yaar, Young Zerka, Anxhela Peristeri, Kejvina Kthella, Eduart Ndocaj, Kanita Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Sfida Paintball, Tayna, Shiko kush LUAN 3, 4 Janar 2020, Entertainment Show

2579206
21879
970
00:06:18
05.01.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Tayna, Niko Komani, Rashel Kolaneci, Armina Mevlani, Teuta Kurti, NRG Band, Jonida Maliqi, Stine, Graciela Pashaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Monika Kryemadhi ka një koment për çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun nga “Zemër Luana”

7548
26
3
00:01:15
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca, në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, në Televizionin Klan. E vendosur përballë një sfide personale, Monika tregoi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve sipas lules që mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e këngëtares Xhensila Myrtezaj, Monika zgjodhi ta vendoste tek lulja “Jasemin”, atë bashkë me Besin. “Xhensilën e njoh si mama, pimë kafe bashkë, si edhe gatuajmë me njëra-tjetrën”, u shpreh Kryemadhi, duke treguar se për çiftin Kallaku ka mjaft respekt./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Melinda Ademi në sfidën e Paintball - ZEMËR LUANA 22 Janar 2023, Entertainment Show

189018
1712
229
00:10:48
23.01.2023

#MelindaAdemi #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramcaj. Këngëtar: Venera Lumani & Lind Islami. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MelindaAdemi #YoungZerka #LeiKraja #MeridianRamcaj #VeneraLumani & #LindIslami #BesKallaku #OlsiBylyku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

1327579
6624
665
02:55:04
12.01.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela. Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Shiko Çfarë thonë - Sekretet e Kiara Tito dhe Kida, Shiko Kush LUAN 2, 27 Tetor 2018

440564
1709
73
00:08:31
28.10.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Nard Ndoka, Kida, Kiara Tito dhe Rezart Veleshnja. Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 18 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

849459
4442
270
02:52:52
19.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marin, MatoLale, Eli Fara, Eneda Tarifa, Diona Fona dhe Mateus Frroku Këngëtare: Albina Kelmendi Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 16 Nëntor 2019, Entertainment Show

995931
4359
509
02:00:13
17.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ronela Hajati, Don Phenom, Blerona Zeqiri, Teuta Selimi, Ermal Fejzullahu, Sergio Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 1 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan | GËZUAR 2023 !

713384
5247
228
04:24:38
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Marina Vjollca, Jul Deda, Visjan Ukcenaj, Rudina Dembacaj, Cubi Metkaj, Andrea Vreto. Këngëtar: Gjyste Vulaj, Artjola Toska, Edi Furra, Valbona Mema. Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MarinaVjollca #JulDeda #VisjanUkcenaj #RudinaDembacaj #CubiMetkaj #AndreaVreto #GjysteVulaj #ArtjolaToska #EdiFurra #ValbonaMema #OlsiBylyku #BesKallaku SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Sfida e Paintball, Matolale & Marini, Zemër Luana, 18 Dhjetor 2022, Entertainment Show

125956
1258
379
00:12:26
18.12.2022

#Matolale #Marin #Paintball #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: Shiko kush Luan 2, 01 Janar 2019, Entertainment Show

1748254
7990
775
02:53:38
02.01.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Flori Mumajesi, Dj Vicky, Bruno, Klajdi Haruni , Krusita, Kejsi Tola Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 10 Tetor 2020, Entertainment Show

1078613
6789
824
02:37:37
11.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen Çela Të ftuar: Stresi, Kujtim Gjuzi, Labinot Gashi, Eneda Tarifa, Arta Elezaj, Trejsi Sejdini Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 11 Dhjetor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1033540
5973
302
02:29:57
12.12.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Lumi B, Majk, Bardhi, Trejsi Sejdini, Arta Nitaj, Arta Elezaj Këngëtare: Eranda Libohova Follow #ZemërLuana Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍 #LuanaVjollca #BesKallaku #OlsiBylyku #LumiB #Majk #Bardhi #TrejsiSejdini #ArtaNitaj #ArtaElezaj #ErandaLibohova

Gold AG bën deklaratën e çuditshme: Në buzë në publik puthen vetëm kafshët!

7792
80
15
00:03:36
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Reperi Gold AG ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Si gjithmonë, Arian Agushi është tejet i rezervuar, ndonëse këtë herë ka vendosur të zbulojë disa nga gjërat e tij personale. Gold AG ka realizuar pyetësorin që nuk duhet t’i përgjigjej me frazat “po, jo, mbase, ndoshta”. Një ndër pyetjet e këtij pyetësori që duhej të realizohej në vetëm 180 sekonda ka qenë: “A do e puthje bashkëshorten në publik?” Por përgjigja e reperit ka qenë paksa shokuese. “Nuk do e puthja gruan në publik, se atë e bëjnë vetëm kafshët”, ka përfunduar reperi. Edhe në rrjetet sociale, ai ruan po të njëjtin profil, duke mos qenë tepër i ekspozuar për jetën e tij personale./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 6 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

2165783
18501
723
02:49:36
07.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Butrint Imeri dhe Don Xhoni. Këngëtar: Gena #DonXhoni dhe #ButrintImeri kokë më kokë me njëri-tjetrin! Një spektakël i tejmbushur me lojra, sfida, pyetje pikante, muzikë të mirë, performanca të mëdha dhe shumë argëtim! Cili u shpall fituesi i episodit të parë? Ndiqni emisionin e plotë Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 31 Tetor 2020, Entertainment Show

961483
5368
918
02:23:32
01.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Rina Balaj, Gena, Maya, Romeo Veshaj, Donald Veshaj, Kejvina Kthella Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 3 Tetor 2020, Entertainment Show

1387753
10075
987
02:21:12
04.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen Çela Të ftuar: Don Xhoni, Meriton Mjekiqi, Diona Fona, Lei Kraja, Elisa Spiropali, Erion Isai, Gold AG, Anxhela Peristeri Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Sfida Paintboll me S4MM, Shiko kush Luan 2, 22 Dhjetor 2018

2484789
11304
952
00:05:49
23.12.2018

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Meda, Besnik Qaka, Vilma Masha, Erisa Xhixho, Mateos Frrokui dhe S4MM. Na ndiqni në: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Sfida Paintball Getinjo, Shiko kush LUAN 4, 26 Dhjetor 2020, Entertainment Show

422802
4038
123
00:09:04
27.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Leonora Jakupi, Getinjo, Vikena Kamenica, Liridon Krasniqi, Asim Gashi, Megi Pojani, Fjodora Fjora, Rudina Dembacaj Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Xhirime të patransmetuara, Shiko kush LUAN 4, 30 Janar 2021, Entertainment Show

204715
1736
34
00:08:20
31.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Florjan Binaj, Rezart Veleshnja, Irgen Çela, Gent Hazizi, Adi Pojana, Edi Manushi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 5 Dhjetor 2020, Entertainment Show

1043697
6032
1051
02:16:47
06.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Robin Krasniqi, Cekja i Beratit, Dj Sardi, Shqipe Hysenaj, Big Mama, Halit Valteri Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Sfida Paintball, Stresi, Shiko kush LUAN 3, 9 Nëntor 2019, Entertainment Show

1504755
12971
422
00:08:07
10.11.2019

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Samanta Karavella, Onat, Rovena Dilo, Hitman, Rolla, Devis Xherahu, Stresi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 8 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

425104
2386
113
02:10:39
09.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Nik Xhelilaj, Irini Qirjako, Sara Kolami, Bujar Asqeriu Drejtuesja Luana Vjollca gjithmonë di si të na surprizojë me programin nën autorësinë dhe moderimin e saj, “Zemër Luana” në televizionin Klan. Edhe kete të diel mbrëma na presin të papritura dhe çfarë nuk do të ndodhë në skënën gjigante të spektaklit të argëtimit. Mjafton vetëm një sekret që do u themi dhe do e kuptoni sa natë plot çmenduri do të jetë! Gjejeni pak se me cilin personazh të famshëm do të puthet në buzë këngëtarja Irini Qirjako? Mendoni se është vajzë apo mashkull i famshëm i showbiz-it personi që Irini puthi në buzë falë një dënimi nga “Zari i puthjeve” në Zemër Luana? Për herë të parë në një spektakël argëtimi në Shqipëri vjen në skenën e “Zemër Luana”, ylli shqiptar, aktori me famë ndërkombëtare Nik Xhelilaj, i cili do të zbulojë shumëçka sonte mbrëma. Në panel të ftuar do të jenë edhe aktorja e modelja Sara Kolami si edhe Bujar Asqeriu, të cilët janë pjesë e kastit të filmit “Policë për kokë”. Kush do të jetë “policia seksi” që do të “marroset” pas aktorit Xhelilaj? Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Talentin e Olsi Bylykut e ka zbuluar Monika Kryemadhi e para!

2143
10
1
00:00:55
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës, ka qenë sonte i mbushur me argëtim dhe të ftuar specialë nga fusha të ndryshme. Mes tyre edhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi. Por është zbuluar dhe një episod që shumë prej nesh nuk e kanë ditur. Teksa Erion Isaj duhej të zgjidhte mes Besit dhe Olsit si aktorin më të mirë, Erioni ka treguar se Besi është mësuesi i Olsit. Por Besi ka zbuluar se faktikisht talentin e Olsit ka qenë Monika Kryemadhi ajo që e ka zbuluar e para. Olsi ishte pjesë e kampit të të rinjve të LRI, ku Monika e ka dalluar si talent dhe më pas ia ka propozuar Besit, i cili bashkëpunoi për një kohë të gjatë me Olsin dhe pas kësaj u ribashkuan si kapitenë të Zemër Luana. Olsi ka buzëqeshur duke mos dhënë një koment të mëtejshëm, por nuk kanë munguar komplimentet për të dhe talentin e tij./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Ndaje ose kovën, Shiko kush LUAN 4, 17 Tetor 2020, Entertainment Show

404520
1986
42
00:07:53
18.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen Çela Të ftuar: Ardian Bujupi, Finem, Klodiana Shala, Arta Nitaj, Arlinda Dudaj, Adriana Matoshi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show

1180993
6252
836
02:33:04
25.10.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen Çela Të ftuar: Capital T, Fifi, Ermal Fejzullahu, Kristina Baki, Alaudin Hamiti, Dren Abazi Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 30 Janar 2021, Entertainment Show

852372
3947
235
03:30:04
31.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Të ftuar: Florjan Binaj, Rezart Veleshnja, Irgen Çela, Gent Hazizi, Adi Pojana, Edi Manushi. Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Luana Vjollca | New Year's Eve Performancë, Shiko Kush LUAN

63868
1020
102
00:03:23
02.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca #Luana #ShikoKushLUAN #LuanaVjollca

Kapitenët zihen kush është “luani”, Luana: Disa lindin LUAN, disa duan të bëhen! - Zemër Luana

11514
70
5
00:02:48
22.01.2023

Ka startuar spektakli i argëtimit të së dielës mbrëma “Zemër Luana” nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës në televizionin Klan. E si gjithmonë në hapje të programit shohim dy kapitenët e skuadrave “Luanët e kuq” me Bes Kallakun dhe “Luanët e verdhë” me Olsi Bylykun që “grinden” se kush do të fitojë dhe për këtë duhet autorja Luana që të vendosë qetësinë në studio se dyshja nuk përmbahen. Këtë herë ata kishin një “problem” kush prej tyre ishte “luani”, pasi moderatorja i thirri për në skenë “Zemer Luaneeee!”. Mirëpo doni të dini përgjigjen që u dha Luana pasi kapitenët po tentonin të “ulërinin” si “luan” secili më fort? “Disa lindin “luan” disa duan të bëhen “luan”, por të jesh mbret s’ka nevojë t’i biesh gjoksit e ta thuash! Mos harroni se mbretin e luajnë oborrtarët!”, përfundoi autorja Vjollca, duke filluar menjëherë mbrëmjen pas duartrokitjeve të forta të publikut pas deklaratës. #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Flori dhe Rezi kërcejnë vallen e Osman Takës, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show

15658
104
10
00:02:50
29.11.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Manjola Nallbani, Ilir Shaqiri, Korab Shaqiri, Orgesa Zaimi, Andi Lila, Florent Hadërgjonaj, Shaolin Gang (Blunt dhe Real) Këngëtare: Fifi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Ekskluzive/ Luana interviston Luanën, Shiko kush LUAN

53243
810
102
00:11:53
02.01.2021

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca #Luana #ShikoKushLUAN #LuanaVjollca

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Shiko Kush Luan 5 вопросов ffi бизнес как не отдавать долг muji Derivadas jualan ondel ondel babik как правильно целиться из ружья awami league мне плевать кто вы смотреть онлайн бесплатно ikram abdia armagan caglayan ishaq dar marriage plusssize Mehfil mushaira ishara akalanka kirinda DbD mobile vodafone idea share eliminar la joroba