Olsi Bylyku

Olsi Bylyku смотреть последние обновления за сегодня на .

Olsi Bylyku x EGLI - Do dite

17115708
83364
1610
00:02:47
12.03.2022

Beat by : Bujaa Beats Prod by : Elgit Doda Lyrics : Olsi Bylyku Mix/Master : Marenglen Boja Video By : FullMoon Production Directed by The Claudia Follow Olsi Bylyku on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Follow EGLI on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Shazam: 🤍 🤍 Tidal: 🤍 TikTok: 🤍

HAZY ft. Olsi Bylyku - Aisheh (Official Video)

680713
5977
111
00:03:00
03.12.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗛𝗔𝗭𝗬 𝗳𝘁. 𝗢𝗹𝘀𝗶 𝗕𝘆𝗹𝘆𝗸𝘂 - 𝗔𝗶𝘀𝗵𝗲𝗵 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗛𝗔𝗭𝗬's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗠𝗕 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗛𝗔𝗭𝗬 🎵 Lyrics by: 𝗛𝗔𝗭𝗬 & 𝗢𝗟𝗦𝗜 𝗕𝗬𝗟𝗬𝗞𝗨 🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗛𝗔𝗭𝗬 : Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 🎤 Connect with 𝗢𝗟𝗦𝗜 𝗕𝗬𝗟𝗬𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗕 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © HAZY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Hazy #OlsiBylyku #Folé

Olsi Bylyku ft. HAZY - Ca Ca

4175092
19410
297
00:02:41
10.06.2022

Music : Hazy & MB music Lyrics : Hazy & Olsi Bylyku Mix Master : Marenglen Boja Director by The Claudia Video : FullMoon Production Special Thanks : Prive Kepi i Redonit Follow Olsi Bylyku on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Follow Hazy on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Shazam: 🤍 🤍 #OlsiBylyku #Hazy #CaCa

EGLI ft Olsi Bylyku - Pate (Official video)

1599807
12132
172
00:03:15
12.11.2022

Prod by : Gent Music Music : Elgit Doda, Olsi Bylyku & Egli Tako Lyrics : Olsi Bylyku & Egli Tako Beat : Gent Music, Klevisonthis Mix / Master : Mareglen Boja Video : Fullmoon Production Director : The Claudia

Olsi Bylyku ft Lorenc Hasrama - Opium ( Official Video)

3021557
31051
743
00:02:46
27.01.2019

Music : Gent Myftaraj Lyrics : Olsi Bylyku , MUMA & Egli Tako Video : GLPRODUCTION Available on: 🤍 🤍 🤍 Ref. Sa herë Zemrën ma ke thy, numroj sa herë.. Vonë e kam kuptu, u ka dasht me t’ble E ke dit mirë sa t’kam dasht, ty t’kam dasht. Verse 1 Jasht Trëndafil, E përmrena Opium, T’rrita me lule, E ti ma ktheve me plum.. Ti po m’lyp po nuk kthehna mbrapa Jo, nuk kthehna mrapa, Mo, nuk kthehna mbrapa, Ne t’dy nuk kthehna mbrapa. Tani nuk jam mo aty ku ti m’le, Harrove që isha unë ndryshe nga t’tjerë, Për letër ti hodhe një vepër që nuk e ke dit deri tani sa sa shumë ka vlerë. Jo, nuk kthehna mbrapa, Nuk kthehna mbrapa, Ne t’dy, nuk kthehna mbrapa. Ref. Sa herë Zemrën ma ke thy, numroj sa herë.. Vonë e kam kuptu, u ka dasht me t’ble E ke dit mirë sa t’kam dasht, ty t’kam dasht. Verse 2. Nuk e kam vështirë hiç, E kam më t’lehtë bile, Harrove kush ti msoj kto hile, Që mi bo mbas shpine, Po m’vjen me qesh kur t’shoh t’u ndrru ti çdo derë vile, Prej dhomës n’makinë po ndrron dit’ për dit’ sendile. Amo, Tash po ngreh po s’po ngrehesh, Tash po pi po s’po dehesh, Kur po m’sheh mu po prehesh se, N’kohë dot mbrapa nuk kthehesh mo. Unë e ti nuk ka mo dealing, Unë për ty nuk kom mo feeling, S’osht e drejtë m’u kthy prap ne, Sorry baby I’m leaving! Ref. Sa herë Zemrën ma ke thy, numroj sa herë.. Vonë e kam kuptu, u ka dasht me t’ble E ke dit mirë sa t’kam dasht, ty t’kam dasht.

Vajzat mbulojnë me puthje Olsi Bylykun,por do e dallojë dot kush është Egli? – Më lër të flas

458499
2578
109
00:03:08
02.07.2022

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Egli Tako vs Olsi Bylyku në Gjoni Black me Meriton Mjekiqin — (Roped with Olsi — Episode 09)

3222192
46680
953
00:04:57
30.12.2020

Një super sfidë RAP tek Meriton Mjekiqi ku vargjet rrjedhin pak më shumë seç pranohet! Ndiqni episodin e plotë: 🤍 Falenderime për: Geraldina Sposa — 🤍 Luppo — 🤍 Joni PECI Store — 🤍 Urban FURNITURE — 🤍 Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë! #RopedwithOlsi #NewYear #OlsiBylyku #DesignAngle #BesardKallaku #ErionIsai #EgliTako #MeritonMjekiqi Për më shumë rreth show: Na ndiqni në website-n tonë: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Na ndiqni në Facebook: 🤍 Na ndiqni në LinkedIn: 🤍 Na ndiqni në Twitter: 🤍 Credits: Producentë: Alter CUCA, Josmira HYSA Regjisor: Alter CUCA Skenariste: Olsjon BYLYKU, Florinda MERKO Editing & Camera: Arlind KOLA Research: Florinda MERKO SFX Artist: Pranvera METOLLI Aktore (Sketch): ENTER ACTORS HERE! Design: Glen BAKU Marketing: Fabjola BELEGU Menaxhere Sociale: Vada DURO Asistentë: Borana DURO, Aleks MUSAJ, Mario METOLLI "Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në YouTube dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve. 2020 © All Rights Reserved

Olsi Bylyku & Lorenc Hasrama - AMA

10772746
55399
916
00:02:49
22.07.2019

Music & Arrangement by Joniad Banushi Record , Mix & Master : Gent Myftaraj Lyrics : Olsi Bylyku , Egli Tako , Lorenc Hasrama Video by : GL Production Special Thanks : Posh Lounge , Marvin Brand , Klajdi Resort & Ventus Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Deezer: 🤍

Olsi Bylyku & Bes Kallaku - Parodi "Zemër Luana" 1 Janar 2023 Imitime Tv Klan

456609
4231
154
00:02:39
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku #OlsiBylyku #BesKallaku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Olsi Bylyku ft Lorenc Hasrama - Si te flas (KENGA MAGJIKE 2018)

5544281
35879
1005
00:03:09
11.11.2018

Teksti : Olsi Bylyku , Muma & Lorenc Hasrama Music : Gent Myftaraj & Lorenc Hasrama Styling : Joni Peci Store KENGA MAGJIKE 2018

Olsi Bylyku promovon 'Policë për kokë', puth partneren dhe premton diçka madhore

7496
45
3
00:12:02
14.01.2023

🎵 🤍Baresha - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Follow N'ZOOM on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 WEB ► 🤍 Follow Albina Zeneli on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#NZOOM#AlbinaZeneli

POLICË PËR KOKË - OFFICIAL TRAILER ( 2023 )

75823
959
76
00:02:19
07.12.2022

Traileri zyrtar i “Xhino&Maks: Policë për kokë”, filmit më të shumëpritur aksion-komedi në Shqipëri! Njihuni Xhino Pasmaçiun (Olsi Bylyku). Ai është një polic i thjeshtë trafiku që në jetë ka dy qëllime: të nderoje kujtimin e babait të tij të ndjerë, dhe të flerë më në fund me të dashurën e tij lozonjare, Minën (Sara Kolami). Jeta e Xhinos do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati (Nik Xhelilaj), ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë. “Dy policë... Një Mision… Ata nuk janë shokë… ata janë Policë për Kokë!” Një prodhim i Blueberry Productions, në bashkëprodhim me Olsi Bylyku. Skenari dhe Regjia: Aldo Marku Drejtor fotografie: Shpëtim Baca Montazhi: Mentor Selmani Kompozitor: Fatos Qerimaj Zërimi dhe Miksimi: Darko Spasovski Menaxher Produksioni: Mateo Cingu Kostumografia: Borana Gjyzeli Grimi: Reti Mehmeti Asistenti i parë i regjisë: Laured Isufaj Në role: Olsi Bylyku, Nik Xhelilaj, Arben Bajraktaraj, Alfred Trebicka, Sara Kolami, Emiljano Bufazi, Gert Ferra, Klodian Hoxha, Ervis Bici, Besnik Tafallari, Urim Aliaj, Bujar Asqeriu, Eva Murati, Solo, Amber Candy, e shumë të tjerë. Nga data 12 janar në të gjitha kinematë e Tiranës. Na ndiqni në: Website: 🤍policëpërkokë.com Instagram: 🤍

Olsi Bylyku - Kur vdes por te prekin celularin😂

608943
6804
77
00:00:13
30.05.2022

#olsibylyku #klanifornia #humor

Olsi Bylyku - Diablo (Official Video 4K)

1412510
22700
610
00:03:27
10.07.2020

Beat & Melody : Joniad Banushi Mix/ Master : Gent Myftaraj Produced by : Joniad Banushi , Gent Myftaraj Lyrics : Olsi Bylyku Make up by : Pranvera Metolli Video : GL Production ( Orgen Bakalli / Leonard Zefi ) Special Thanks : Jolie Event Follow Olsi Bylyku: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍 Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍

Imitimet — Mozzik , Xhensila , Ardian Bujupi & Kidda — (Roped with Olsi — Episode 09)

2780903
38812
1076
00:04:41
30.12.2020

Një parodi nga Olsi Bylyku dhe Klis Golikja për Covid-19! Ndiqni episodin e plotë: 🤍 Falenderime për: Geraldina Sposa — 🤍 Luppo — 🤍 Joni PECI Store — 🤍 Urban FURNITURE — 🤍 Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë! #RopedwithOlsi #NewYear #OlsiBylyku #DesignAngle #BesardKallaku #ErionIsai #EgliTako #MeritonMjekiqi Për më shumë rreth show: Na ndiqni në website-n tonë: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Na ndiqni në Facebook: 🤍 Na ndiqni në LinkedIn: 🤍 Na ndiqni në Twitter: 🤍 Credits: Producentë: Alter CUCA, Josmira HYSA Regjisor: Alter CUCA Skenariste: Olsjon BYLYKU, Florinda MERKO Editing & Camera: Arlind KOLA Research: Florinda MERKO SFX Artist: Pranvera METOLLI Design: Glen BAKU Marketing: Fabjola BELEGU Menaxhere Sociale: Vada DURO Asistentë: Borana DURO, Aleks MUSAJ, Mario METOLLI "Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në YouTube dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve. 2020 © All Rights Reserved

Olsi Bylyku - Fryma Ndalet

976735
6948
315
00:03:38
20.05.2022

Music & Lyrics : Olsi Bylyku Beat : Ahmed Najah Arrangement : Elgit Doda & Joniad Banushi Video : Fullmoon Production Mix / Master : Marenglen Boja Follow Olsi Bylyku on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Shazam: 🤍 🤍 #OlsiBylyku #FrymaNdalet

Olsi Bylyku performon një parodi këngësh të titulluar "Fushata"- Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021

1241094
13238
00:03:25
09.05.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Olsi Bylyku - Nanë (Official Video)

142586
4530
93
00:01:56
09.07.2022

Prod by : Olsi Bylyku Follow Olsi Bylyku on: ►Instagram: 🤍 ► TikTok: 🤍 Available on: 🤍

Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)

761114
14566
474
00:03:38
07.04.2021

Produced by : Joniad Banushi Video FullMoon Production Directed By Klaudia Shehu Text : Olsi Bylyku Special guest: Jurgen Pecnikaj ( Cifteli ) Styling: Moon Code & Dita Shehi M.U.A: Xhoni Coreography : Enkeleid Bajraktari Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Linkfire: 🤍

Talentin e Olsi Bylykut e ka zbuluar Monika Kryemadhi e para!

1989
9
1
00:00:55
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës, ka qenë sonte i mbushur me argëtim dhe të ftuar specialë nga fusha të ndryshme. Mes tyre edhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi. Por është zbuluar dhe një episod që shumë prej nesh nuk e kanë ditur. Teksa Erion Isaj duhej të zgjidhte mes Besit dhe Olsit si aktorin më të mirë, Erioni ka treguar se Besi është mësuesi i Olsit. Por Besi ka zbuluar se faktikisht talentin e Olsit ka qenë Monika Kryemadhi ajo që e ka zbuluar e para. Olsi ishte pjesë e kampit të të rinjve të LRI, ku Monika e ka dalluar si talent dhe më pas ia ka propozuar Besit, i cili bashkëpunoi për një kohë të gjatë me Olsin dhe pas kësaj u ribashkuan si kapitenë të Zemër Luana. Olsi ka buzëqeshur duke mos dhënë një koment të mëtejshëm, por nuk kanë munguar komplimentet për të dhe talentin e tij./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Olsi Bylyku maskohet si partnerja, me paruket dhe gjestet shkrin së qeshuri vajzat!- Goca & Gra

13383
69
4
00:04:44
25.05.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Klanifornia – Parodi - “Noizy & Loredana”

145409
2249
82
00:01:39
10.09.2022

#Klanifornia #TvKlan Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën prezantimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund… Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lorenc Hasrama, Olsi Bylyku, Stiv Boka & Irkenc Hyka - Performance ZEMËR LUANA | Tv Klan

98308
452
10
00:08:16
08.12.2022

#LorencHasrama #IrkencHyka #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan #OlsiBylyku #StivBoka Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Këngëtar: Lorenc Hasrama, Irkenc Hyka, Olsi Bylyku & Stiv Boka. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Olsi Bylyku & Jon - Malli (Prod by: Jon)

386366
7819
133
00:03:04
05.11.2021

Produced by: Jon Lyrics : Olsi Bylyku Video : Erion Kadriu Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍

Petro Xhori ft. Olsi Bylyku - 1 Gote Dashni ( Official Video )

7408414
29050
630
00:02:45
09.06.2018

🤍ONIMA- 🤍 Music By Irkenc Hyka Lyrics By Petro & Olsi Mix & Master By jojo Solo - Regis Laja Unix Production

Olsi Bylyku Freestyle #1 | Me Meriton Mjekiqin

17502
352
10
00:01:17
16.02.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗢𝗹𝘀𝗶 𝗕𝘆𝗹𝘆𝗸𝘂 𝗙𝗿𝗲𝗲𝘀𝘁𝘆𝗹𝗲 #𝟭 | 𝗠𝗲 𝗠𝗲𝗿𝗶𝘁𝗼𝗻 𝗠𝗷𝗲𝗸𝗶𝗾𝗶𝗻 ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗘 𝗠𝗘𝗥𝗜𝗧𝗢𝗡 𝗠𝗝𝗘𝗞𝗜𝗤𝗜𝗡's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎵 Connect with 𝗠𝗘𝗥𝗜𝗧𝗢𝗡 𝗠𝗝𝗘𝗞𝗜𝗤𝗜 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗢𝗟𝗦𝗜 𝗕𝗬𝗟𝗬𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗕𝗜𝗚𝗗𝗘𝗔𝗟 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦 : Website ► 🤍 Youtube ► 🤍 Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & ©️ ME MERITON MJEKIQIN & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #MeMeritonMjekiqin #OlsiBylyku #Folé

Olsi Bylyku & Egli përballë sfidës: Sa e njohin njëri-tjetrin – Më lër të flas

127881
801
18
00:03:56
02.07.2022

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Gold AG bën deklaratën e çuditshme: Në buzë në publik puthen vetëm kafshët!

7151
75
15
00:03:36
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Reperi Gold AG ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Si gjithmonë, Arian Agushi është tejet i rezervuar, ndonëse këtë herë ka vendosur të zbulojë disa nga gjërat e tij personale. Gold AG ka realizuar pyetësorin që nuk duhet t’i përgjigjej me frazat “po, jo, mbase, ndoshta”. Një ndër pyetjet e këtij pyetësori që duhej të realizohej në vetëm 180 sekonda ka qenë: “A do e puthje bashkëshorten në publik?” Por përgjigja e reperit ka qenë paksa shokuese. “Nuk do e puthja gruan në publik, se atë e bëjnë vetëm kafshët”, ka përfunduar reperi. Edhe në rrjetet sociale, ai ruan po të njëjtin profil, duke mos qenë tepër i ekspozuar për jetën e tij personale./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Olsi - KUSH JAM (Official Video)

456184
14241
448
00:03:45
20.03.2018

Pavarsisht nga vjen ose kush ishe kurr mos lejo te shkelin qellimet e tua duke menduar qe ti je 1 i ri qe ja dole me dicka dhe tani si cdo artist duhet te zbatosh “formulen” qe perdorin te gjithe per te vazhduar rrugen ( lepirje , shitje , abuzime , te shfrytzosh imazhin per perfitime etj etj ) sepse kto jan “standartet” e fushes dhe me kalimin e kohes duhet te bindesh... KURRË, me mire heq dore! TEKSTI : Olsi Bylyku MUZIKA : ELDAR-Q VIDEO : ND FILMS

Miqësia Olsi Bylyku-Bes Kallaku është prishur? Olsi flet për herë të parë!- Goca & Gra

20307
105
9
00:04:14
25.05.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Olsi Bylyku - Real Talk (prod by Veysigz)

270775
8567
192
00:02:47
29.10.2021

Beat by : Veysigz Mix / Master : Joniad Banushi Teksti : Olsi Bylyku Video : GL Production Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍

Ne Kurthin e Piter Pan - Olsi Bylyku (Sezoni 3)

516323
4197
146
00:31:08
24.02.2020

#NëKurthinePiterPan #OlsiBylyku | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan. I ftuar: Olsi Bylyku WEB: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Zemër Luana / Olsi Bylyku zbulon fjalën që e eksiton nga partnerja, Egli!

16339
90
2
00:01:24
13.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Tashmë dihet që dy kapitenët e spektaklit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollca, janë dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku , ky i fundit është gjendur në një situatë jo të lehtë gjatë mbrëmjes. Kjo natë ka dhuruar shumë emocione dhe surpriza e një nga surprizat e kësaj nate ishte edhe hyrja e Belinda Dragotit, e cila i drejtoi pyetje pikante për të ftuarit e mbrëmjes dhe pyetja e Olsit ishte pikërisht për partneren e tij: “Fjala e pistë që të eksiton kur Egli ta pëshpërit në vesh?” Olsin e kemi parë shumë herë si një djalë të lirshëm, pa komplekse, plot humor por mesa duket kjo pyetje e kapi në befasi. Edhe pse i sikletosur ai e dha përgjigjen duke thënë fjalën më të cilën e eksiton më së shumti partnerja e tij e cila është “Më kthe Kimikatin”. Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Olsi Bylyku: Jam shumë krenar që Nik Xhelilaj është pjesë e filmit

859
5
0
00:01:01
15.01.2023

#rtvora #oranews #impact #nikxhelilaj #feridekuqi #olsibylyku Për më shumë lexoni në: Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Klanifornia - Olsi Monolog Kalamajte ne bote dhe Shqiperi (26 tetor 2019)

514205
8190
196
00:06:17
27.10.2019

#Klanifornia #TvKlan Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Esmeralda Metka, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Lisa Kujofsa, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto. DJ: Vin Veli Për më shumë na ndiqni në rrjetet sociale: Facebook: Tvklan Instagram: rtvklan WEB: 🤍tvklan.al

HAZY ft. Klodian Kodra - Anash i lija (Official Video)

794584
24916
615
00:03:03
27.01.2023

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗛𝗔𝗭𝗬 𝗳𝘁. 𝗞𝗹𝗼𝗱𝗶𝗮𝗻 𝗞𝗼𝗱𝗿𝗮 - 𝗔𝗻𝗮𝘀𝗵 𝗶 𝗹𝗶𝗷𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗛𝗔𝗭𝗬's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗛𝗔𝗭𝗬 🎵 Lyrics by: 𝗛𝗔𝗭𝗬 🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗛𝗔𝗭𝗬 : Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗗𝗥𝗔 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗕 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 🤍 ℗ & © HAZY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #HazyKlodianKodra #Anashilija #Folé

Olsi bylyku harram

287
12
0
00:00:16
20.12.2022

Artan Hoxha, flet për tekstet e këngëve të rreperave shqiptar — (Roped with Olsi — Episode 18)

47950
644
40
00:08:09
13.03.2021

​Rreperat shqiptar nuk i merr njeri seriozisht, në endërrat e tyre janë bossa droge Diçka nga Artan Hoxha — off_grid Falenderime për: Palma NOVA — 🤍 Ujë Qafë MALI — 🤍 Buy to AMERICA — 🤍 Joni PECI Store — 🤍 Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë! #RopedwithOlsi #ArtanHoxha #OlsiBylyku #DesignAngle Për më shumë rreth show: Na ndiqni në website-n tonë: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Na ndiqni në Facebook: 🤍 Na ndiqni në LinkedIn: 🤍 Na ndiqni në Twitter: 🤍 Credits: Producent: Olsi BYLYKU Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI Menaxher: Yllka SELA Regjisor: Alter CUCA Editor: Erion KADRIU Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA Audio & DOP: Alter CUCA Research: Eneida NDOCI SFX Artist: Daniela BUNÇI Design: Glen BAKU "Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në YouTube dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve. 2021 © All Rights Reserved

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Olsi Bylyku genial combo pao skill 1 magic chess series:자막뉴스 COD Mobile Max FPS когда обнова блек раша богомолов xylem 2 Mod skin raz aov PlayForm sergek я смогу все помощь призывникам обзор и сборка слимбокса curso programacion labview. curso labview rubius clips frp bq universe ไทยรัฐทีวี Plex Nvidia пробрался в дом к джеффу убийце