Bes Kallaku

Bes Kallaku смотреть последние обновления за сегодня на .

Bes Kallaku zbulon foton e pa publikuar më parë me Xhensila Myrtezajn në “Zemër Luana”

5558
27
2
00:01:32
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës, çdo javë ka një spektakël special dhe shumë të papritura. Pjesë e lojërave dhe ngacmimeve, veç të ftuarve, hera herës bëhen edhe kapitenët Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku. Një nga lojërat e Besit ka qenë një përballje me telefon, me Monika Kryemadhin. Besi dhe Monika duhet të hapnin telefonin e tyre dhe të tregonin gjërat e kërkuara nga telefonat e tyre. Për Besin ka qëlluar ikona e “Gallery” dhe sfida për të ishte që duhet të tregonte foton e fundit të pa publikuar me Xhensilën. Besi ka hapur telefonin dhe ka treguar një foto të realizuar në 2 Janar, me Xhensilën dhe vogëlushen e tyre, teksa e ka komentuar, duke thënë: “Kjo foto është realizuar një ditë para se babi të nisej për në punë. Sigurisht që ishte një portret mjaft i veçantë familjar”./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj (Official Video) | Prod. MB Music

24187917
69639
1299
00:02:57
06.05.2022

Music & Produced by: Marenglen Boja Lyrics: Marenglen Boja & Bes Kallaku Video: MaxProduction M.U.A: Besi Hairstylist Thanks to: Nusret New York Ani & Iva Photography LVY. JEWELRY. STORE Marina Casino Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Shazam: 🤍 🤍 Follow Marenglen Boja on: ►Instagram: 🤍 Follow Bes Kallaku on: ►Instagram: 🤍 Follow Gerona on: ►Instagram: 🤍 Follow Klodian Kodra on: ►Instagram: 🤍 Follow MaxProduction on: ►Instagram: 🤍 #LujLuj

Bes Kallaku & Andreas - Jena Deh (Official Video)

6391018
29106
539
00:03:30
27.11.2021

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗿𝗲𝗮𝘀 - 𝗝𝗲𝗻𝗮 𝗗𝗲𝗵 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music: 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 🎵 Mix/Master: 𝗝𝗢𝗝𝗢 🎵 Lyrics: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎥 Video 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗥𝗘𝗔𝗦 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallakuAndreas #JenaDeh #Folé

Bes Kallaku x Meda - A ç'ka m'gjeti (Official Video)

9389954
25994
536
00:03:08
29.07.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝘅 𝗠𝗲𝗱𝗮 - 𝗔 ç'𝗸𝗮 𝗺'𝗴𝗷𝗲𝘁𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Lyrics: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎵 Music: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 🎵 Intro: 𝗔𝗗𝗜 𝗦𝗬𝗕𝗔𝗥𝗗𝗛𝗜 🎥 Video 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 📌 Thanks to: 𝗘𝗟𝗜𝗧𝗘 𝗕𝗔𝗬, 𝗕𝗢𝗨𝗧𝗜𝗤𝗨𝗘 𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 & 𝗦𝗣𝗔 𝗚𝗝𝗜𝗥𝗜 𝗜 𝗟𝗔𝗟𝗭𝗜𝗧 , 𝗠𝗢𝗩𝗘𝗡𝗣𝗜𝗖𝗞 (𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗟𝗔𝗟𝗘𝗭 𝗗𝗨𝗥𝗥𝗘𝗦) ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗗𝗔 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #Meda #Folé

Bes Kallaku e ngacmon Ajkën me qen dhe frikëson 😂, shikoni reagimin e saj - 2023 #viral #beskallaku

1303
20
0
00:00:25
29.01.2023

Ndihmoni Extra TV duke u bërë anëtarë në një nga paketat tona: 🤍 #viral #shorts #trending #tiktok #youtubeshorts #viralshorts #youtube

Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

80280984
206828
7683
00:02:52
16.09.2017

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Download on iTunes / Listen on Spotify "Skifterja zemres" ► 🤍 Lyrics by: Bes Kallaku Produced by: Irkenc Hyka & Bruno Klajdi Haruni on Instagram: 🤍 Bes Kallaku on Instagram: 🤍

Bes Kallaku & Mateus Frroku - Kolazh 2022 (zemerluana)

575393
2061
77
00:04:24
19.12.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗠𝗮𝘁𝗲𝘂𝘀 𝗙𝗿𝗿𝗼𝗸𝘂 - 𝗞𝗼𝗹𝗮𝘇𝗵 𝟮𝟬𝟮𝟮 (𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿𝗹𝘂𝗮𝗻𝗮) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Muzika: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 🎵 Klarinete, Sax: 𝗗𝗘𝗩𝗜𝗦 𝗞𝗔𝗭𝗜𝗨 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗥𝗢𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #MateusFrroku #Folé

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

3660594
30905
1380
01:33:38
10.09.2020

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗙𝗔𝗟𝗖𝗢 - 𝗙𝗜𝗟𝗠𝗜 𝗜 𝗣𝗟𝗢𝗧𝗘 (𝗛𝗗) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © LOKU FILM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #FALCO #Folé

Olsi Bylyku & Bes Kallaku - Parodi "Zemër Luana" 1 Janar 2023 Imitime Tv Klan

457424
4233
154
00:02:39
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku #OlsiBylyku #BesKallaku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Bes Kallaku & Mateus Frroku - Rrapatushe (Official Video)

5401875
16700
307
00:03:06
27.05.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗠𝗮𝘁𝗲𝘂𝘀 𝗙𝗿𝗿𝗼𝗸𝘂 - 𝗥𝗿𝗮𝗽𝗮𝘁𝘂𝘀𝗵𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Lyrics: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎵 Music: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 🎥 Video 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 📌 Thanks to: 𝗠𝗢𝗩𝗘𝗡𝗣𝗜𝗖𝗞 (𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗟𝗔𝗟𝗘𝗭 𝗗𝗨𝗥𝗥𝗘𝗦) ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗢𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #MateusFrroku #Folé

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Prod. by Edlir Begolli)

82169647
266909
6253
00:03:38
12.07.2019

🤍ONIMA - 🤍 Stream & Download: 🤍 Music : Edlir Begolli Lyrics: Edlir Begolli & Bes Kallaku Styling: Niko Komani MUA & Hair:Beuatycenterlinda (BCL) Dekor: Sara Event Video : Pro Video Regjizor:Luka Lame Booking Manager: Edlir Begolli 00355697356856 Fatima Ymeri Online 🤍 #fatimaymeri #beskallaku#sirrush

Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le (Official Video)

12924830
73621
2135
00:03:17
16.07.2020

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝗳𝘁 𝗔𝗻𝗶𝗹𝗮 𝗠𝗶𝗺𝗮𝗻𝗶 - 𝗖𝗶𝗮𝗼 𝗣𝗼 𝗧𝗲 𝗟𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music Arrangement by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 📌 M.U.A: 𝗦𝗔𝗚𝗘𝗥𝗜 📌 Styling by: 𝗙𝗥𝗘𝗗𝗘𝗥𝗜𝗞𝗔 𝗦𝗣𝗢𝗦𝗔 🎥 Directed by: 𝗝𝗨𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗧𝗢𝗩𝗔𝗖 🎥 Video Production by: 𝗦𝗛𝗜𝗩𝗔 𝗣𝗜𝗖𝗧𝗨𝗥𝗘 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗜𝗟𝗔 𝗠𝗜𝗠𝗔𝗡𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► 🤍 📌 Connect with 𝗦𝗔𝗚𝗘𝗥𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗧𝗢𝗩𝗔𝗖 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗦𝗛𝗜𝗩𝗔 𝗣𝗜𝗖𝗧𝗨𝗥𝗘 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallakuAnilaMimani #CiaoPoTeLe #Folé

Bes Kallaku ft. Rati - Skifterat (Official Video HD)

9141670
32851
523
00:04:10
09.10.2014

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Artist booking? booking🤍acromax.de Music by Maringlen Boja

Bes Kallaku x Bledi - Lepurushe (Official Video)

512351
2925
76
00:03:05
21.10.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝘅 𝗕𝗹𝗲𝗱𝗶 - 𝗟𝗲𝗽𝘂𝗿𝘂𝘀𝗵𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music by: 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 🎵 Mix/Master by: 𝗝𝗢𝗝𝗢 🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨, 𝗕𝗟𝗘𝗗𝗜 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗕𝗟𝗘𝗗𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗝𝗢𝗝𝗢 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 : Instagram ► 🤍 📌 Connect with 𝗝𝗨𝗫𝗛𝗜𝗡 𝗣𝗟𝗢𝗩𝗜𝗦𝗛𝗧𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #Bledi #Folé

Bes Kallaku - KTG (Official Video)

1859328
41553
1399
00:03:14
02.07.2020

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗞𝗧𝗚 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎵 Music by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 & 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢 🎥 Video by: 𝗔𝗟𝗕𝗘𝗥𝗧 𝗞𝗢𝗖𝗔𝗝 🎥 Edit by: 𝗢𝗥𝗚𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗖𝗔𝗝 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗢𝗥𝗚𝗘𝗡 𝗝𝗔𝗖𝗔𝗝 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 𝗧𝗘𝗞𝗦𝗧𝗜 KTG is back! U kthy hip-hopi, me mjete te ronda! Shyqyr u kthy Hip-Hopi plak amon se desh marova, per me u kthy mo plak ni here qatu ku e fillova. Katunari Gangsta ose i pari tparve, un jam Eminemi i gjith katunarve! Paska ulje cmimesh per me ble rritje klikimesh, biznesi muzikor o bo si treg fruta-perimesh! Po rreni aq shum sa ene vet i hani, e shifni si biznes ene kur njoni tjetrin shani. Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet! Neve jena Shum neve jena shtet Ija ime plako, sa per 30 vet! Kush vje ne qytet ene mohon origjinen, ta thom me gjith zemer ah Nona Kinen! Hapa dollapa jam tu tpa per mrapa Un jom loku un jom loku nuk jom motherfucka!!! Nga do qe shkojm rujm traditen e katnarit Po investojm ne bujqesi me shpiat e barit! I kom mor krejt fisin jena bo si banda I bojm serat si nkatun per me e rrit me llamba. Shqipe shife ca jena, un nuk jom i vetem po jom me 40 krena. Nuk dina me fol rrena. Do 8-te apo 3-ten! E po ta them tverteten, sa fansa ka Ija ime ti si bo gjith jeten Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet! Neve jena Shum neve jena shtet Ija ime plako, sa per 30 vet! Vetem byth e cica neper klipe more burra, sa ke ti 2 femna, mu mi ka vetem Murra! Ti puno clering kurse ne punojm me cash Mos luj me katunin ene maje vath ne vesh! Vrap hape storyn edhe hudh vidjo nga katuni. Se kto qe hapen bythsh na kan ardh maje huni! Bona llogari po llogaria nuk po mdel, pse osht i mire katuni ti po rrishe ne Surrel! Ne jena shumic jena si rona e detit Vetem vota jon munet me e ndrru pushtetin Kshu ka qen e kahu do jet si sot edhe dje! Asnji miting nuk mund ta boni po nuk erdhem Ne. Ky osht disi ma i fort per ata qe vetem llapin. Hajde bone ca bojm ne ene mos na cani trapin! Jom i fort me shok qather kur nuk e pret, i pari i katunit tash i pari ne mqytet! Neve jena Shum neve jena shtet Ija ime plako, sa per 30 vet ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallaku #KTG #Folé

Monika Kryemadhi ka një koment për çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun nga “Zemër Luana”

7487
26
3
00:01:15
29.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca, në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, në Televizionin Klan. E vendosur përballë një sfide personale, Monika tregoi më shumë për marrëdhënien e saj me disa nga figurat më të përfolura, si miq, por edhe kundërshtarë të saj politikë. Ajo duhet të vendoste fotot e personazheve sipas lules që mendonte se u përshtatej, duke qenë e apasionuar pas kopshtarisë. Teksa u shfaq fotoja e këngëtares Xhensila Myrtezaj, Monika zgjodhi ta vendoste tek lulja “Jasemin”, atë bashkë me Besin. “Xhensilën e njoh si mama, pimë kafe bashkë, si edhe gatuajmë me njëra-tjetrën”, u shpreh Kryemadhi, duke treguar se për çiftin Kallaku ka mjaft respekt./tvklan.al Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Dani & Bes Kallaku - O bir

9000073
27496
921
00:03:16
02.11.2018

Folé Publishing - 🤍 Dani & Bes Kallaku - O bir ✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Muzika: Edlir Begolli 🎵 Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) & Edlir Begolli 🎵 Sax: Ad Sybardhi 🎥 Video: Eduart Grishaj 👕Styling: Joni Peci 🎨 Make Up: Marlin Lako ✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING 🎤 Connect with BES KALLAKU : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with DANI : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with EDLIR BEGOLLI : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with ENDRIT MUMAJESI (MUMA) : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with AD SYBARDHI : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with EDUART GRISHAJ : Instagram ► 🤍 👕 Connect with JONI PECI : Instagram ► 🤍 🎨 Connect with MARLIN LAKO : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING: Instagram ►🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #obir #folé

ZEMËR LUANA/ Bes Kallaku bën deklaratën e fortë për marrëdhënien me Xhensilën

276490
1954
219
00:03:48
02.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

BES KALLAKU & RATI - S3 AMSTERDAM

2617575
15411
459
00:03:40
12.02.2016

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Download / Stream "S3 AMSTERDAM" → 🤍 Starring: Bes Kallaku, Rati, Lionel Boci, Ija Music: Maringlen Boja Saks: Adi Sybardhi Video: Studio Grishaj Director: Bes Kallaku

Bes Kallaku rrëzohet në #ZemërLuana teksa revoltohet me Semin, i trembi dhe i shkriu të gjithë!

63353
337
45
00:00:59
05.12.2022

#BesKallaku #ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Bes Kallaku ft. Besnik Shateli - Gabova (Official Video) | Prod. MB Music

2539153
10014
214
00:02:44
24.02.2022

Produced by Marenglen Boja Lyrics by Bes Kallaku Solo Faruki Luki Video FullMoon Follow Marenglen Boja on: ►Instagram: 🤍 Follow Bes Kallaku on: ►Instagram: 🤍 Follow Besnik Shateli on: ►Instagram: 🤍 Follow Faruki Luki on: ►Instagram: 🤍 Follow FullMoon on: ►Instagram: 🤍 Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 🤍 #BesKallaku #BesnikShateli #Gabova

BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA

4126963
22516
950
00:03:06
17.01.2011

BES KALLAKU - KATUNARI GANGSTA (official video) Music by Stine Lyrics by Bes Kallaku Directed by Erjon Isai, Bes Kallaku Camera Eduart Grishaj Edited by Erandistic 2011 🤍

Bes Kallaku & Fatmira Brecani - Qefi qefi

1345724
10680
231
00:03:21
16.08.2018

Folé Publishing - 🤍 Bes Kallaku & Fatmira Brecani - Qefi qefi ✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes "Qefi Qefi" ► 🤍 🎵 Muzika : Shpetim Saraci ✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING 🎤 Connect with BES KALLAKU : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with SHPETIM SARACI : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING: Instagram ►🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #qefiqefi #folé

BES KALLAKU, RATI & BIG MAMA - ME TEMINA ( Official Video )

7604588
29196
1
00:03:26
08.05.2015

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 Music: Irkenc Hyka Teksti: Vangjel Kozma & Jani Duri Regjia: AB, BK, EI Speciale: Ija Bes Kallakut Producent: AP Ne Seksofon: R Veleshnja

Gent Fatali ft. Bes Kallaku - Na vjen dita (Bella Ciao)

7064645
32831
810
00:03:23
21.07.2018

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 Music & Produced: MIXEY Lyrics: Gent Fatali, Bes Kallaku Styling: Altin Mici Image maker: Miranda Dupi Video: MaxProduction Connect with Mixey: 🤍 🤍 Connect with Gent Fatali: 🤍 Connect with Bes Kallaku: 🤍 All rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C

Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena

8944174
41157
1190
00:03:08
16.07.2018

Folé Publishing - 🤍 Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena ✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Muzika: Irkenc Hyka 🎵 Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA), Petro ,Bes Kallaku 🎥 Video: Eduart Grishaj 🎥 Montazhi: Ilir Omeri 💃 Koreograf: Andi Murra 🎨 Make Up: Marlin Lako ✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING 🎤 Connect with BES KALLAKU : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with IRKENC HYKA : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with ENDRIT MUMAJESI (MUMA) : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with PETRO : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with ILIR OMERI : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with EDUART GRISHAJ : Instagram ► 🤍 💃 Connect with ANDI MURRA : Instagram ►🤍 🎨 Connect with MARLIN LAKO : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING: Instagram ►🤍 🔊 Listen Albanian Hits Playlist on YouTube 👉 🤍 🔊 Listen Albanian Hits Playlist on Spotify 👉 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #makarena #folé

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni

8726341
40351
1001
00:02:52
13.02.2018

Folé Publishing - 🤍 Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni ✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Muzika: Irkenc Hyka 🎵 Lyrics: Bes Kallaku, Olsi Bylyku 🎵 Sax: Vis Shkodrani 🎥 Video: Adi Grishaj ✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING 🎤 Connect with BES KALLAKU : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with YLLI BAKA : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with IRKENC HYKA : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with OLSI BYLYKU : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with VIS SHKODRANI : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with ADI GRISHAJ : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING: Instagram ►🤍 Teksti / Lyrics : A e di se c'thot refreni? Cohu kerceni, cohu kerceni Se me mire se ktu sdo gjeni Cohu kerceni cohu kerceni Nje jet kemi, nje jet kemi. Cohu kerceni cohu kerceni. Kenga, ca thot kenga Ma do shpirti ma do zemra Hajde hajde futu brenda Hajd shiko si duket gjendja. Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes. Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes Dale, dale Babale, opo dale dale Babale. Frymen ma ma ma ndale Kalle lale, kalle lale Refreni. A e di se cthot refreni? ....... Besi: Kenga ca thot kenga ma do shpirti ma do zemra..... Merre merre dhe shokun Merre nokun merre dhe lokun Nje tradit e ka shqiptari Kush te paguaje i pari Dale dale Babale.... ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #cohukerceni #folé

Bes Kallaku & Muharrem Ahmeti - Unaza

3182112
15335
374
00:03:16
08.08.2016

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 : ► 🤍 Music: Irkenc Hyka Lyrics: Besi & Petro Camera:Eduart Grishaj Editing: Endi Hoxha Vfx: ND Film Pro

Vani ft Bes Kallaku - Nomi (Prod. by Edlir Begolli)

9908354
33362
938
00:03:19
24.06.2021

#nomi#vani#beskallaku Music: Edlir Begolli Lyrics: Edlir Begolli & Bes Kallaku Sax: Vis Shkodrani Solo: Marenglen Boja Choreography: Marsela Karaj Video by: Max Production Producet by: EB Production Thanks to: LOLLIPOP Facebook - 🤍 Instagram - 🤍 Twitter - 🤍 VaniGjuzi - 🤍 © 2021 VANI GJUZI. All Rights Reserved.

Bes Kallaku e meson Ajken si te haje shalqi - 2022 #shorts #viral #beskallaku

4415
68
1
00:00:15
13.12.2022

#viral #shorts #youtube #shortvideo #viralvideo #viralshorts #short

Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar

24422713
84777
3190
00:03:18
29.01.2017

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Muzika: Irkenc Hyka Teksti: Bes Kallaku Video: Eduart Grishaj

Bes Kallaku në zi, humb njeriun që aq shumë e donte nga Covid-19: Prehu i qetë, është kaq shumë ….

76680
263
18
00:01:12
09.04.2022

Aktori i humorit, Rasim Thaçi-Cima, është ndarë nga jeta pas një .beteje me C.ovid-19. Lajmi është bërë i ditur nga mediat kosovare.

Bes Kallaku jep lajmin e trishtë, HUMB njeriun e dashur: Të pabesueshme janë ndarjet

106182
493
66
00:01:29
14.05.2022

Aktori Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale ndarjen e shpejtë nga jeta të mikut të tij të ngushtë.

Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

7990115
28119
820
00:03:04
26.02.2021

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► 🤍 📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Bes Kallaku ft. Imbro Manaj - Ca mke bo

4967354
28113
1110
00:03:01
02.11.2019

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝗳𝘁. 𝗜𝗺𝗯𝗿𝗼 𝗠𝗮𝗻𝗮𝗷 - 𝗖𝗮 𝗺𝗸𝗲 𝗯𝗼 ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music by Edlir Begolli 🎵 Lyrics by Bes Kallaku & Edlir Begolli 🎵 Produced by Bes Kallaku 🎥 Video By Adi Grishaj ✔️ Published by 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗜𝗠𝗕𝗥𝗢 𝗠𝗔𝗡𝗔𝗝 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗔𝗗𝗜 𝗚𝗥𝗜𝗦𝗛𝗔𝗝 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚: Instagram ►🤍 ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #camkebo #folé

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 29 Janar 2023, Entertainment Show – Tv Klan

61054
790
67
02:33:42
30.01.2023

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Monika Kryemadhi, Ermal Fejzullahu, Gold AG, Labinot Gashi, Erion Isai dhe Era Rusi. Këngëtar: Pandora & Xhavit Dedej. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 #MonikaKryemadhi #ErmalFejzullahu #GoldAG #LabinotGashi #ErionIsai #EraRui #Pandora #XhavitDedej SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja

17961511
65245
1636
00:03:22
15.06.2018

Folé Publishing - 🤍 Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja ✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Muzika: Edlir Begolli 🎵 Lyrics: Bes Kallaku & Edlir Begolli 🎥 Video: Eduart Grishaj 🎨 Make Up: Marlin Lako ✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING 🎤 Connect with BES KALLAKU : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with ERMAL FEJZULLAHU : Instagram ► h🤍 🎵 Connect with EDLIR BEGOLLI : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with EDUART GRISHAJ : Instagram ► 🤍 🎨 Connect with MARLIN LAKO : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING: Instagram ►🤍 Teksti / Lyrics : E pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj Se sonte jena high,jena high,jena high Pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj Sonte jena zjarr... Çere bo mer daj, çere çere bo mer daj Shishen n'dore e maj o po shishen n'dore e maj Sonte do ta thaj o po sonte do ta thaj Ene nonen do t'ja kaj o po nonen do t'ja kaj Jare o Jare rri rri ti, baci me dajen tu pi raki Fluturo fluturo flutu fluturo Rrotullo rrotullo rrotu rrotullo Sonte je je jena zjarr Se sonte je je jena zjarr Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj Se sonte jena high jena high jena high E pije ti me mu ti me mu ti me mu Se sonte jena dru jena dru jena dru E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj Se sonte jena zjarr... Eins zwei polizei ka po shko mor daj Eins zwei polizei ka po shko mor daj Ja ja ja was ist los was ist das Ja ja ja was ist los was ist das Vaj vaj vaj neve jeta na shko vaj Çere bo me çere bo me çere bo mer daj Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake Sonte je je jena zjarr Se sonte je je jena zjarr Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj Se sonte jena high jena high jena high E pije ti me mu ti me mu ti me mu Se sonte jena dru jena dru jena dru E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj Se sonte jena high high high Pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj Sonte jena zjarr... ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved. #beskallaku #daja #folé

BES KALLAKU & RATI - JETA E FUNIT ( Official Video HD )

5888647
19795
630
00:03:55
05.05.2014

Listen on Spotify / Download on iTunes "JETA E FUNIT" ► 🤍 Music by: Maringlen Boja Video by: Eduart Grishaj - Grishaj HD Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk 🤍 🤍super-sonic.tv 2013

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Bes Kallaku Новый мировой порядок запущен флорида бостон прямая трансляция premiere pro color grading шапка объемным узором ooseven album угадай и нарисуй бегать chuva pernambuco funds ОТКОСИТЬ sam alfano ТНТ Endwalker SGE MOBIL MOLEN накрутить твиттер Sophie McShera Пегги затеняющая сетка цена Lovell